Společnost KARSIT HOLDING, s.r.o., výrobce dílů pro automobilový průmysl v oblasti lisování, sváření a lakování, hledá do svého týmu pracovníky/pracovnice na pozice:

Seřizovač

Náplň práce
seřizování a příprava strojů ve výrobě dle aktuální zakázkové náplně
údržby a drobné opravy na svěřeném výrobním pracovišti
spolupráce s oddělením kvality

Co od Vás očekáváme?
střední odborné vzdělání s výučním listem či maturitou, nejlépe ve strojírenském oboru (mechanika, údržba, elektro)
praxi v oboru
výhodou jsou zkušenosti se seřizováním provozních zařízení nebo robotických pracovišť
technické myšlení, aktivní přístup k práci, samostatnost, pečlivost
manuální zručnost
ochotu pracovat ve vícesměnném provozu

Co Vám nabízíme?
zázemí dlouhodobě prosperující výrobní společnosti v automotive
jistotu stabilního zaměstnání
pracoviště v Jaroměři
pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) s možností prodloužení na dobu neurčitou
motivační mzdové ohodnocení
zaměstnanecké benefity (další odborný rozvoj, 5 týdnů dovolené, zvýhodněné mobilní tarify pro celou rodinu, závodní jídelna v areálu společnosti, příspěvek na stravování)

Kdy můžete nastoupit?
ihned nebo dohodou

Společnost
Karsit GROUP SE
Adresa
Jaromírova 91, Jaroměř – Jakubské Předměstí
Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Benefity: Sleva na firemní výrobky/služby, Dovolená 5 týdnů, Závodní stravování
Zařazeno: Strojírenství, Výroba a průmysl, Mechanik, Obráběč kovů, Strojní zámečník, Nástrojař, Operátor výroby, Seřizovač/programátor CNC strojů
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

KARSIT HOLDING s.r.o., Jana Berendová
491 845 142
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.