Co vás čeká

* Spolupráce na tvorbě metodických pokynů k účtování
* Sestavení účetní závěrky, konsolidované účetní závěrky
* Řešení problematických účetních případů
* Kontrola správnosti zpracování účetních operací
* Pravidelné měsíční kontroly správnosti účtování
* Příprava a shromažďování podkladů pro audit
* Reporting vrcholovému managementu
* Komunikace a spolupráce s externími subjekty (např. daňový poradce, auditor, banka, finanční úřad)
* Organizace a koordinace činností v účtárně

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

* SŠ, VŠ ekonomického směru
* Zkušenosti na obdobné pozici min. 3 roky ve výrobní společnosti
* Zmalost a zkušenost s účtováním v oblasti zahraničního obchodu
* Schopnost vés tým
* Spolehlivost, samostatnost

Výhodou bude, pokud budete umět

pracovat se SW Pohoda, Pamica

Co vám můžeme nabídnout

* Práci na HPP v úspěšné a stabilní společnosti
* Možnost seberealizace
* Příspěvek na penzijní a životní pojištění
* Příspěvek na pojištění odpovědnosti
* Příspěvek na stravování v podobě stravenek

* míso práce: Třinecko

Společnost
Jobs Contact Consulting, s.r.o.
Adresa
Třinec
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 35 000 – 45 000 Kč / měsíc
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Výroba a průmysl, Ekonom, Hlavní účetní, Finanční účetní, Účetní metodik, Účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Jobs Contact Consulting, s.r.o., Jana Marková
+420 775 581 558
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.