Vysoká škola chemicko-technologická v Praze, veřejná vysoká škola s mnohaletou tradicí.

MANAŽER VEŘEJNÝCH ZAKÁZEK – úvazek 1,0 /996/

Vysoká škola chemicko-technologická v Praze hledá zaměstnance/zaměstnankyni na pozici

Náplň práce:
Manažer veřejných zakázek administrativně řídí celý proces zadávání přidělených veřejných zakázek, a to např. i včetně předběžných tržních konzultací. Náplní práce je zejména řádné vedení dokumentace veřejné zakázky, příprava zadávacích podmínek na základě požadavků konečných uživatelů, příprava podkladů pro zadavatele či komisi, komunikace s dodavateli, kontrolními orgány.
Veřejné zakázky jsou zpravidla realizovány podle zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, v účinném znění a dále pak dle interní směrnice zadavatele, případně pravidel poskytovatelů dotací příslušných operačních programů. Velká část realizovaných veřejných zakázek je součástí projektů spolufinancovaných Evropskou unií.

Požadujeme:
• Ukončené vysokoškolské vzdělání právního, ekonomického či technického směru
• Znalost zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek a předchozí praxe v oblasti zadávání veřejných zakázek
• Uživatelskou znalost práce s kancelářskými programy (Word, Excel, apod.)
• Samostatnost, pečlivost, spolehlivost a zdravý úsudek

Nabízíme:
• Odpovědnou a zajímavou práci v perspektivním oboru
• Dobré finanční ohodnocení
• Podporu dalšího vzdělávání
• Rozšířené zaměstnanecké výhody
• Příjemný pracovní kolektiv
• Pracoviště na Praze 6 v blízkosti stanice metra Dejvická
• Pracovní smlouva na dobu určitou s možností prodloužení

Nástup možný ihned

V případě, že Vás uvedená nabídka oslovila a splňujete všechny výše uvedené požadavky, zašlete svůj strukturovaný životopis společně s motivačním dopisem.

Přihláška do výběrového řízení musí obsahovat souhlas s poskytnutím osobních údajů v souladu s GDPR.

Zveřejněno 16. 9. 2020

Společnost
Vysoká škola chemicko-technologická v Praze
Adresa
Technická 1903/3, Praha – Dejvice
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá), Čeština (Výborná)
Benefity: Nadstandardní lékařská péče, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Firemní rekreační zařízení, Vzdělávací kurzy, školení, Firemní školka, Dovolená více než 5 týdnů
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Právní služby, Státní a veřejná správa, Financial Controller, Právník, Referent, Specialista na fondy EU
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Vysoká škola chemicko-technologická v Praze, Jiří Prokš