Účetní kancelář V4 Accounting Praha s.r.o. je již více než 20 let synonymem spolehlivého a odborného vedení účetní agendy. Zaměřujeme se na poskytovaní kompletních účetních služeb, mzdového účetnictví a základních daňových služeb.

Vedení komplexní účetní agendy zabezpečuje náš tým kvalifikovaných účetních, kteří díky spolupráci s našimi daňovými poradci zpracovávají účetní podklady podle nejnovějších daňových a účetních postupů. Naši účetní jsou také schopní vypracovat individuální reporty podle požadavků jednotlivých klientů, vést analytické účetnictví a manažerské vykazování. Zároveň zabezpečujeme také plnění úloh v oblasti personalistiky a různé typy administrativních činností.

Naše služby poskytujeme celé škále klientů zejména v Praze a jejím širším okolí.

V roce 2018 se účetní kancelář stala součástí poradenské skupiny V4 Group. Díky tomuto spojení jsme nyní schopni zabezpečit pro naše klienty komplexní poradenství, nevyjímaje právní služby nebo specializované daňové poradenství. V roce 2020 došlo k přejmenování na V4 Accounting Praha s.r.o.

Finanční specialista (ekonom)

Společnost V4 Group hledá pro svého klienta se sídlem nedaleko Prahy pracovníka na pozici finanční specialista (ekonom).

Pracovní náplň:

  • zajištění firemních procesů finančního oddělení výrobního podniku
  • podpora outsourcingové společnosti
  • kontrolní činnost
  • reporting
  • plánování

Požadavky:

  • minimálně středoškolské vzdělání
  • praxe v ekonomických činnostech min. 5 let
  • organizační schopnosti, samostatnost, rozhodnost
  • pečlivost, systematičnost, flexibilita
  • znalost AJ nebo NJ na komunikativní úrovni slovem i písmem
  • řidičský průkaz
  • zkušenosti s výrobním závodem výhodou

Nabízíme:

  • pracovní poměr na HPP
  • vysoké platové ohodnocení: 50 000,- Kč/měsíc
  • firemní benefity – doprava, výuka jazyků, stravné
  • příjemný kolektiv

V případě zájmu o nabízenou pozici nám, prosím, zašlete svůj strukturovaný životopis a motivační dopis.

Společnost
V4 Accounting Praha s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá) nebo Němčina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 50 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Individuální rozvržení pracovní doby
Zařazeno: Administrativa, Bankovnictví a finanční služby, Ekonomika a podnikové finance, Ekonom, Finanční analytik, Finanční ředitel/manažer, Finanční specialista
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

V4 Accounting Praha s.r.o., Daniela Čaloudová