Pro našeho klienta, společnost s originálními produkty, hledáme vhodného kandidáta na pozici Key Account Managera pro Hospital segment.

Náplň práce:

* zodpovědnost za svěřený region - Čechy. Bydliště Praha a okolí.
* akvizice a udržování vztahu s lékaři
* rozvoj obchodní strategie a úzká spolupráce s marketingem

Požadavky:

* VŠ vzdělání - zdravotnický, farmaceutický, přírodovědný směr výhodou
* zkušenost na obchodní pozici ve farma
* výborné komunikační a organizační schopnosti nutné
* samostatný a proaktivní přístup k řešení úkolů, ochota hodně cestovat
* chuť vzdělávat se a rozvíjet dál své dovednosti
* AJ, uživatelské PC dovednosti
* ŘP sk. B aktivní řidič

Nabízíme:

* balíček benefitů renomované farmaceutické firmy
* podporu vzdělávání, nadstandardní ohodnocení
* prostředí úspěšné rostoucí společnosti
* firemní vůz, IT vybavení

V případě, že Vás pozice zaujala, neváhejte nám zaslat své strukturované CV v ČJ a AJ s fotografií.
Do výběrového řízení mohou být zahrnuti pouze uchazeči, kteří splňují výše uvedené požadavky.

Společnost
IQ-MED a.s.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Zařazeno: Prodej a obchod, Farmacie, Farmaceutický reprezentant, Key Account Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura