IT konzultant/ka, Obchodní zástupce

Jsme společnost, která je na trhu již od roku 2004. Hlavním cílem společnosti je poskytování profesionálních a komplexních služeb v oblasti IT, se specializací na tisková a dokumentová řešení zn. DEVELOP a nově také v oblasti 3D tisku od renovovaných značek jako třeba 3D SYSTEMS či BCN3D. Nabízíme celou škálu možností jak samotného pořízení této techniky, tak i servisu, kde si zákazník může vybrat službu, která mu nejvíce vyhovuje, jak po stránce jeho potřeb, tak po stránce finančních možností.

Ideální kandidát/ka splňuje tyto požadavky:

  • chuť do práce, úsměv a dobrá nálada
  • schopnost samostatně pracovat
  • schopnost pracovat ve velmi svobodném prostředí, ale s velkou odpovědností za výsledek
  • výborné komunikační a prezentační schopnosti
  • praxe v obchodní činnosti min. 5 let
  • praxe v obchodní činnosti v oblasti IT – výhodou
  • řidičský průkaz sk. B
  • základní znalosti práce na PC, Microsoft Office, Outlook atd.
  • min. SŠ vzdělání, maturitní vysvědčení

Můžeme nabídnout:

  • práce na plný úvazek
  • motivující finanční ohodnocení
  • služební auto i k soukromým účelům
  • služební notebook, mobilní telefon
  • stravenky
  • benefity za plnění obchodního plánu
  • nástup možný ihned

Náplň práce:

  • vyhledávání nových zákazníků, péče o stávající klientelu, akvizice
  • samostatné vedení obchodních případů
  • prezentace produktů, řešení a služeb společnosti
  • konzultace technických a obchodních podmínek zakázky
  • jednání se zákazníky
  • vedení a zpracování obchodních případů
  • plnění obchodních cílů, podíl na tvorbě obchodní strategie
  • provádění marketingových analýz
  • administrativní úkony, uzavření smlouvy apod.

Děkujeme za Váš zájem.

Společnost
DEVELOP centrum s.r.o.
Adresa
Ostravská 1810/81a, Hlučín
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 20 000 – 39 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Provize z prodeje, Mobilní telefon, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickdays
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, Prodej a obchod, Account Manager, IT konzultant, Obchodní zástupce, Regionalní obchodní manažer, Key Account Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel