Hledáme Obchodního ředitele, který bude definovat a implementovat obchodní strategii naší firmy, bude řídit obchodní tým a koordinovat veškeré činnosti v souladu se stanovenou obchodní strategií.

Společnost Solidsun s.r.o. se zabývá instalacemi fotovoltaických elektráren, tepelných čerpadel a rekuperací. Nabízíme komplexní řešení pro firmy i domácnosti. Jsme dlouholetým a spolehlivým partnerem při využívání obnovitelných zdrojů v České republice a dalších státech Evropské unie.

Na trhu jsem již přes deset let (od roku 2013 jako Solidsun s.r.o.) a máme 4 pobočky ve Frýdku-Místku, Hradci Králové, Berouně a Brně.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

  • praxi v oboru,
  • schopnost hodnotit rizika a umět vyjednávat,
  • manažerské schopnosti - analytické myšlení a rozhodnost,
  • obchodní myšlení,
  • orientace ve světě marketingu,
  • aktivní přístup a zvládání zátěže, ŘP sk. B, aktivní řidič,
  • zkušenosti s vedením týmu lidí – řídící schopnosti,
  • flexibilitu, iniciativu a komunikativnost.

Náplň práce:

  • Příprava, průběžná aktualizace, řízení implementace a vyhodnocení obchodní strategie firmy v souladu s jejími strategickými cíli.
  • Monitorování a analyzování trhu a vývojových trendů, návrh změn a nacházení nových obchodních příležitostí.
  • Rozvoj vztahů v segmentu klíčových zákazníků.
  • Schvalování obchodních smluv a zakázek.
  • Reprezentování firmy na jednáních s obchodními partnery, potenciálními zákazníky a dalšími subjekty.
  • Analyzování výsledků obchodního týmu a příprava zpráv o průběhu a výsledcích obchodní činnosti firmy.
  • Vedení, motivace, hodnocení a kontrola výkonu podřízených pracovníků v rámci obchodního oddělení.
  • Dohled nad realizací nejdůležitějších obchodních projektů v úzké spolupráci s oddělením nákupu, projekce a realizace.
  • Udržování systému řízení vztahů se zákazníky (CRM).
  • Reporting výsledků vedení společnosti.

Co vám můžeme nabídnout:

  • práci v přátelském kolektivu,
  • zajímavé mzdové ohodnocení odpovídající klíčové manažerské pozici,
  • až 5 týdnů dovolené,
  • služební automobil,
  • možnost se aktivně podílet na růstu a rozvoji společnosti.

Společnost
SOLIDSUN s.r.o.
Adresa
Příborská 602, Frýdek-Místek – Místek
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Firemní akce
Zařazeno: Vrcholový management, Obchodní ředitel/manažer
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Solidsun s.r.o., Renata Kněžíková