Jestli tě zajímá burza a veškeré dění kolem, hledáme právě tebe! :) Tato práce je zajímavá pro ty, kteří se někdy zajímali o burzu. Ti, kteří si dohledávali sami aktuální informace z burzovního světa nebo jejich vývoj sledovali a analyzovali. Dokonce i pro ty, kdo o burze nic neví, ale jsou pro ně lákadlem peníze, které se zde točí.

Náplň práce:

· vedení agendy a péče o stávající klienty společnosti (nejedná se o akvizici nových klientů !!!)

· informování klientů o stavu jejich portfolia + sledování aktuálního vývoje na trhu

· vyhledávání nových obchodních příležitostí ve spolupráci s analytickým teamem

· marketingové kampaně cílené na klienta

· spoluúčast na budování a vedení teamu

· účast na obchodních jednáních

Naše požadavky:

· SŠ vzdělání s maturitou

· zájem o trhy, odborná znalost trhů výhodou, vše důležité ovšem naučíme

· výborná čeština a mluvený projev, organizační schopnosti

· uživatelská znalost PC

· tah na branku a orientaci na cíl a kvalitu, soutěživost, samostatnost, flexibilita

Nabízíme:

· práci v oboru s nejvyššími platy v ČR, průměrný plat je 70691 Kč!

· fixní plat + nadstandardní neomezené provize a bonusy

· práce ve výběrovém teamu, zkušení kolegové stále po ruce

· HPP

· získání znalostí z prostředí financí, obchodu a vývoje kapitálových trhů

· možnost stáží v rámci finanční skupiny na zahraničních pobočkách (Španělsko, Vietnam, Kypr)

· kariérní postup, možnost budování vlastního teamu

· pravidelná školení, pomůžeme ti získat nejvyšší makléřskou licenci!

· klimatizované moderní prostředí v centru Prahy

· teambuildingy v ČR i zahraničí (Kypr, Slovensko, Bulharsko, Thajsko..)

· kurzy anglického a španělského jazyka

· 5 týdnů dovolené

· pevnou pracovní dobu

· vánoční večírek a jiné akce během roku

· možnost ubytování

Motivující ohodnocení:

· Pevný základ + vysoké provize z obchodů + individuální bonusy!

· Soutěže o mobilní telefony, iPady, hodinky, zájezdy či obleky na míru

· Odborné semináře a vzdělávací kurzy zdarma

· Zvýhodněná zaměstnanecká hypotéka

· Firemní klubovna

· Občerstvení na pracovišti (proteinové tyčinky, káva, čaj...)

· Zahraniční stáže a dovolené

· Multisport karta

· Mobilní telefon

Společnost
FX Central Europe Investments s.r.o.
Adresa
Biskupský dvůr 2095/8, Praha – Nové Město
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Mírně pokročilá)
Plat
Plat: 36 000 – 55 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Provize z prodeje, Manažerský motivační program, Mobilní telefon, Dovolená 5 týdnů, Ubytování/příspěvek na ubytování, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Firemní akce, Účast na zahraničních konferencích, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: Bankovnictví a finanční služby, Ekonomika a podnikové finance, Prodej a obchod, Account Manager, Finanční poradce, Finanční specialista, Key Account Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

FX Central Europe Investments s.r.o., Celnerová