Česká centrála cestovního ruchu – CzechTourism hledá talentované a odhodlané osobnosti jako nové posily pro svůj dynamický tým.

PR manažer zahraničního zastoupení CzechTourism / Stockholm

Co vás čeká:

- Dle pokynů ředitele ZZ provádí průzkum trhu a zajišťuje propagaci ČR v zemi svého působení.

- Účastní se marketingových projektů jako jsou veletrhy, workshopy, prezentace či press tripy.

- Navazuje a udržuje vztahy s místními agenturami a médii.

- Spolupodílí se na vytváření databází.

- Poskytuje informační servis ústně i písemně.

- Vytváří texty pro média a odbornou veřejnost.

- Spravuje komunikaci na sociálních sítích.

- Pracuje s marketingovými a PR platformami.

- Vykonává administrativní úkony.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

- Vysokoškolské vzdělání, min. Bc.

- Zkušenost z oblasti cestovního ruchu min. 2 roky.

- Znalost anglického jazyka (pokročilá min. na B2).

- Výborná znalost práce s PC.

- Samostatnost, spolehlivost, pečlivost a systematičnost.

- Velmi dobré organizační schopnosti.

- Vstřícné a příjemné vystupování.

Výhodou bude, pokud budete umět:

- Švédsky.

Termín nástupu: 1. 1. 2021.

Smlouva na dobu určitou na jeden 1 rok (zástup za mateřskou dovolenou).

Místo výkonu práce: Švédsko, Stockholm.

Vaše životopisy zasílejte, prosím, s motivačním dopisem nejpozději do 9.10.2020.

Společnost
CzechTourism
Adresa
Villagatan 21, 114 32 Stockholm, Švédsko
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Čeština (Výborná) nebo Angličtina (Pokročilá) nebo Švédština (Mírně pokročilá)
Benefity: Mobilní telefon, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova
Zařazeno: Administrativa, Média, reklama a PR, Státní a veřejná správa, Administrativní pracovník, Brand manager, Konzultant v médiích, reklamě, PR, Marketingová komunikace, Office Manager, Promotér
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel