Česká reklamní agentura-společnost running pudding s.r.o. chce přivítat ve svých řadách nového kolegu na pozici

ACCOUNT MANAGER

Potřebné dovednosti a schopnosti:

  • Výborné komunikační dovednosti
  • Samostatnost, pečlivost, flexibilita
  • Pro-klientský přístup
  • Znalost a zkušenosti-práce s MS Office
  • Praxe v reklamě na obdobné pozici alespoň 1 rok
  • Schopnost vedení a týmové spolupráce

Náplň práce:

  • Řízení zakázek – oblast BTL
  • Komunikace s klientem, prezentace, osobní jednání
  • Time management

Nabízíme:

  • Zajímavou práci v reklamní agentuře
  • Samostatnou, rozmanitou a odpovědnou práci
  • Motivující platové ohodnocení
  • Mobilní telefon
  • Možnost práce z domova
  • Práce v Praze

Těšíme se na Tvoje CV!

Společnost
running pudding s.r.o.
Adresa
Praha – Holešovice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Benefity: Mobilní telefon, Možnost občasné práce z domova
Zařazeno: Marketing, Média, reklama a PR, Account Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

running pudding s.r.o., Jiří Vaněček
777 860 238