Zlínská firma IS Media s.r.o. hledá pracovníka obchodního oddělení - obchodního zástupce.

Náplň práce:

  • Prodej produktů a služeb v B2B sektoru (in-store rádio, televize, hudební licence)
  • Hledání nových příležitostí a akvizice nových zákazníků v rámci ČR, SK a PL
  • Péče o získané zákazníky
  • Příprava cenových nabídek a smluv
  • Reportování výsledků
  • Cestování za zákazníky cca 1-3 dny v týdnu (firemní automobil)

Požadujeme:

  • Komunikační, vyjednávací a prezentační dovednosti na dobré úrovni
  • Chuť učit se novým věcem, pozitivní přístup a časová flexibilita
  • Řidičský průkaz sk. B podmínkou
  • znalost práce na PC: MS Office podmínkou (psaní všemi 10 výhodou)
  • znalost práce v CRM výhodou
  • Angličtina výhodou
  • Polština velkou výhodou
  • Zkušenost s prodejem výrobků, nebo služeb výhodou

Nabízíme:

  • Dobrý plat + bonusy z prodeje
  • Zázemí stabilní firmy i v době covid problémů
  • Pohodový kolektiv
  • Zaškolení a vedení
  • Seberealizaci, osobnostní i profesní růst
  • Mobilní telefon a notebook

Zaujala Vás naše nabídka? Těšíme se na Vás!

Společnost
IS Media s.r.o.
Adresa
Zlín
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Zařazeno: Marketing, Prodej a obchod, Obchodní zástupce
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Zadavatel: Zaměstnavatel

IS Media s.r.o., David Malina
734 157 142