Unikátní síť internetových obchodů zaměřená zejména na běh, trail, outdoor, raketové sporty a lyže.

Specialista/ka prodeje ZebraStores.cz

Jsi pozitivní osobnost a nadšená sportovkyně / nadšený sportovec? Rád/a si zdokonalíš znalosti v oblasti sportovních potřeb? Chceš pracovat v tom nejlepším kolektivu a v moderní a rychle rostoucí společnosti?

Pak tato pozice je právě pro Tebe.

Název pozice: Specialist(k)a prodeje ZebraStores.cz

Požadujeme:

- Pozitivní osobnost s pozitivním přístupem k životu a zejména ke sportu

- Pečlivost a preciznost při administrativních činnostech

- Optimistický a vnímavý přístup k práci a jednání se zákazníky

- Komunikativnost, samostatnost, duševní vyspělost

- Zájem o sport, všeobecný sportovní přehled

- Fyzickou přítomnost na pracovišti ve stanovenou pracovní dobu

- Ochotu rychle se naučit interním procesům a IT systémům

Výhodou (ale nikoliv podmínkou):

- Běžec/běžkyně, hráč/ka tenisu/badmintonu, outdoorový nadšenec, lyžař nebo zkrátka nadšený sportovec

- Zkušenosti s prodejem sportovních produktů

- Zkušenosti s prodejem v internetovém obchodě

- Znalost našich produktů (www.ZebraStores.cz)

Nabízíme:

- Odpovídající mzdové ohodnocení s možností růstu

- Práci v mladém kolektivu

- Práci pro dynamicky rostoucí a moderní společnost

- Možnost kariérního růstu

- Získání zkušeností z prostředí špičkového sportovního vybavení

- Kvalitní pracovní zázemí

Náplň práce:

- Vyřizování online objednávek, balení a příprava k expedici

- Prodej sportovního zboží zákazníkům na prodejně

- Odborné poradenství zákazníkům (telefon, e-mail, online chat)

- Podílení se na výběru zboží k prodeji

- Úzká spolupráce s vedením společnosti a odděleními marketingu a produktů

- Doplňkově možnost provádění běžecké diagnostiky došlapu, vyplétání raket a lyžařský servis

Vaše CV s přiloženou fotografií zasílejte na uvedený e-mail.

Do týdne vybereme uchazeče do druhého kola (osobní pohovor).

Nástup očekáváme od 1.10.2020, může být i později.

Tým ZebraStores.cz

Společnost
ZebraStores.cz
Adresa
Bílanská 2461/16, Kroměříž
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 22 000 – 28 000 Kč / měsíc
Zařazeno: Administrativa, Marketing, Prodej a obchod, Obchodní asistent, Merchandiser, Vedoucí úseku prodejny
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.