Ascari je velmi úspěšná investiční společnost, jejíž hlavní business leží v oblasti lidských zdrojů. V portfoliu společnosti jsou však projekty napříč segmenty, personalistika, strojírenství, reality, IT a technologie, stavebnictví a mnohé další. Pokud hledáš seberealizaci a chceš se dostat ke spoustě projektům napříč všemi odvětvími, pokud chceš přicházet s vlastními myšlenkami a realizovat je od A do Z, jsi na správné adrese. U nás se můžeš dostat k opravdu zajímavým projektům a to nejlepší na tom je, že můžeš vymyslet vlastní projekty, které BUDE společnost pod tvým vedením realizovat!!! Hledáme hlavně parťáky, se silným business myšlením a podnikatelským duchem. Tak neváhej a přidej se k nám, společně můžeme realizovat spousty super věcí ;-)

Obchodní Manažer pro německý trh

Pro našeho významného klienta, který působí v oblasti zdravotnictví, hledáme vhodné uchazeče na pozici Obchodníka, který se nebojí vysokého pracovního nasazení a má chuť a energii podílet se na start-up projektu.

Pokud rád/a vyhledáváte nové příležitosti a potenciál pro růst firmy, akvizice Vás baví a chtěl/a byste se v tomto oboru i nadále rozvíjet, pak jste náš člověk. Nepotřebujete dlouholetou zkušenost z obchodu, ale především kreativní mysl otevřenou novým příležitostem.

Náplň práce:

  • Akvizice nových klientů na německém trhu
  • Přímá akvizice zdravotnických produktů
  • Realizace schůzek s klienty a vedení obchodních jednání
  • Uzavírání obchodních smluv
  • Partner pro jednání s managementem firmy
  • Pravidelný reporting obchodních výsledků

Koho hledáme?

  • Zájem o zdravotnictví a chuť pracovat na projektech v této oblasti
  • Znalost německého jazyka na výborné úrovni
  • ŘP sk. B - aktivní řidič
  • Chuť cestovat a jednat s klienty
  • Být dostatečně „hladový“ po úspěchu
  • Výborné komunikační a vyjednávací schopnosti
  • Reprezentativní vystupování

Co nabízíme?

  • Atraktivní finanční ohodnocení 60 000 - 80 000 Kč + variabilní složka provize z prodeje (žádný strop!)
  • Růst v mladé perspektivní firmě
  • Služební notebook, telefon, automobil i k osobním účelům
  • Hodnocení zaměstnance týdne / měsíce
  • možnost výkonu práce buď v Ostravě nebo v Praze

Jestliže Vás tato pozice zaujala, zašlete nám svůj životopis a my si s Vámi rádi sjednáme schůzku.

Kateřina Jeřábková

Společnost
Ascari s.r.o.
Adresa
Ostrava
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Němčina (Pokročilá)
Plat
Plat: 80 000 – 100 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Provize z prodeje, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Zahraniční pracovní cesty, Vlastní organizace náplně práce, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: Marketing, Prodej a obchod, Zákaznický servis, Account Manager, Key Account Manager, Business Development Manager, Obchodní zástupce, Manažer prodejního týmu, Regionalní obchodní manažer
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Personální agentura

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Ascari s.r.o., Kateřina Jeřábková
737 802 874