CRYTUR, spol. s r.o. je přední světovou společností zabývající se výrobou a opracováním syntetických krystalů pro špičkové vědecké aplikace a náročné průmyslové technologie (elektronová mikroskopie, lasery, luminofory aj.). Jsme ryze česká dynamicky a trvale se rozvíjející společnost s více než 250 zaměstnanci a ročním obratem 290 mil. Kč. S ohledem na stálé rozšiřování kapacit hledáme nové kolegy, kteří se chtějí podílet na přípravě technologií pro budoucnost.

Fyzik - vývojový pracovník

Náplň práce:

- vývoj a testování optických aplikací v oblasti detektorů ionizujícího záření - komplexních zobrazovacích systémů

- testování a zavádění nových výrobků/komponent v oblasti scintilačních materiálů

- spolupráce na přípravě nových výrobních technologiích v souvislosti s vyvinutými typy nových zobrazovacích systémů

- tvorba technické dokumentace přípravků a layoutů ve spolupráci s konstrukcí

- odpovědnost za proveditelnost výroby

- identifikace a řešení problémů ve výrobě

Požadujeme:

- VŠ vzdělání ideálně v oboru fyziky pevných látek, optiky, optoelektroniky, fyzikální elektroniky, materiálového inženýrství či v příbuzných oborech

- analytický přístup k řešení zadaných úkolů, systematičnost, schopnost dokončovat úkoly v zadaném termínu,

- vnitřní drive a orientace na výsledky

- velmi dobré komunikační a organizační schopnosti, schopnost spolupráce napříč různými odděleními

- zkušenosti s projektovým řízením vítány

- anglický jazyk na komunikativní úrovni podmínkou

Nabízíme:

- spolupráci na rozvoji světově unikátních řešení

- kontakt se špičkovými aplikacemi v oboru

- možnost stát se součástí moderní a dynamicky se rozvíjející technologiské společnosti

- systematický kvalifikační rozvoj

- odpovídající platové ohodnocení

- pružná pracovní doba

- 5 týdnů dovolené

- příspěvek na penzijní připojištění

- stravenky

Společnost
CRYTUR, spol. s r.o.
Adresa
Na Lukách 2283, Turnov
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům, Firemní akce
Zařazeno: Strojírenství, Technika a vývoj, Věda a výzkum, Fyzik, Vědecko výzkumný pracovník, Specialista vývojového týmu, Vývojový inženýr, Vývojový technolog
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.