Česká zbrojovka a.s., Uherský Brod byla založená v roce 1936 a má dlouholetou tradici.
V současnosti naše firma představuje jednoho z největších světových producentů ručních zbraní, což je také podloženo prodejem do přibližně 100 zemí světa. Vynikající vlastnosti zbraní z České zbrojovky vytvořily za dobu její existence vysokou image na domácím i na světovém trhu.
Pokud si vyberete CZ, pak si můžete být jisti, že vaše rozhodnutí bylo správné.

SPECIALISTA KVALITY

Česká zbrojovka a.s. přijme do svého týmu zaměstnance na pozici SPECIALISTA/KA KVALITY. Na této pozici budeš zodpovídat především za vedení týmů při analýzách FMEA, hledání příčin problémů, zpracování dat a jejich vyhodnocení, aktivní uplatňování nástrojů Six Sigma.

Popis pracovní pozice:

- Specialista kvality uplatňuje strukturovanou metodologii zaměřenou na hledání příčin problémů a jejich komplexní řešení.

- Pomocí nástrojů Six Sigma zlepšuje kvalitu výrobních a předvýrobních procesů.

- Koordinuje realizaci opatření a aktivit vedoucích ke zlepšení.

- Metodicky vede DFMEA a PFMEA.

- Zlepšuje nastavený systém kvality s ohledem na rozvoj společnosti a požadavky zákazníků.

Požadujeme:

- Prokazatelná zkušenost s nástroji Six Sigma (certifikace Black Belt výhodou).

- Praktická zkušenost se zpracováním výrobních dat (popisná statistika, znázornění dat, analýza variability…).

- Praktická zkušenost s metodami analýzy rizik.

- Schopnost vést pracovní týmy při analýze druhů a účinků vad (FMEA) na úrovni lektora.

- Výborná znalost metod a technik sloužících k identifikace a ověřování příčin (paretova analýza, 5W, diagramy příčin a následků…)

- Znalost nástroje 8D

Společnost
Česká zbrojovka a.s.
Adresa
Svat. Čecha 1283, Uherský Brod
Požadované vzdělání: Vyšší odborné
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Nadstandardní lékařská péče, Sleva na firemní výrobky/služby, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Příspěvek na vzdělání, Zdravotní volno/sickdays, Možnost studijního volna
Zařazeno: Kvalita a kontrola jakosti, Kvalitář
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Česká zbrojovka a.s., Vladimíra Vaculíková
572 654 224; 731 424 367