Compliance Specialista

Společnost Prosperity Financial Services jsme zakládali s vizí stát se dominantním hráčem na českém trhu finančního poradenství. Naše strategie, jak tuto vizi naplnit, je od počátku stejná: poskytovat našim klientům vysoce nadstandardní poradenské služby. Po šesti letech můžeme říct, že to je správná cesta.

V koncepci dalšího rozvoje Společnosti zaujímá důležitou roli nová pozice, na niž hledáme do našeho týmu kolegu na pozici Compliance Specialista.

Jaká bude mimo jiné náplň Vaší práce?

  • Ve spolupráci s externí advokátní kanceláří zajišťovat harmonizaci vnitřních předpisů naší společnosti s platnými právními předpisy a vzájemný soulad vnitřních předpisů,
  • kontrola smluv externích dodavatelů a pracovně-právní dokumenty zaměstnanců a externistů,
  • kontrola dodržování právních předpisů a vnitřních předpisů naší společnosti,
  • řešení pohledávek a stížnosti klientů,
  • agenda GDPR,
  • kontrola plnění povinností dle AML zákona,
  • komunikace s dohledovými orgány, příprava právních podání.

Výsledkem Vaší práce bude funkční interní systém procesů, dokumentace, směrnic a kontroly, optimálně sladěný s aktuální legislativou a předpisy.

Co by vám nemělo chybět?

  • VŠ v oboru práva
  • Prokazatelné znalosti nebo přímo zkušenosti v oblasti vedení podnikové právní agendy
  • Schopnost udržet pracovní tempo a dotahovat věci do konce
  • Strategického uvažování
  • Samostatnost

Co můžete od práce v týmu Prosperity FS očekávat?

  • Vysokou míru seberealizace, možnost profesního rozvoje
  • Práci v sehraném kolektivu, kde všichni táhneme za jeden provaz
  • Možnost vlastní aktivitou významně ovlivnit fungování celé společnosti
  • Odměnu odpovídající významu pozice a kvalitě odvedené práce
  • Lokalita: Brno - AZ Tower, občasně kancelář v Boskovicích

Pokud souhlasíte s naším mottem: „I kvalita přináší kvantitu“, klikněte na tlačítko „odpovědět“, budeme se těšit na setkání s vámi!

Společnost
Prosperity Financial Services a.s.
Adresa
Pražákova 1008/69, Brno – Štýřice
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Plat
Plat: 30 000 – 40 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Firemní akce
Zařazeno: Bankovnictví a finanční služby, Pojišťovnictví, Právní služby, Advokát, Advokátní a notářský koncipient, Právník, Metodik
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Prosperity Financial Services a.s., Eva Winklerová
+420 778 888 344