Duška & Svobodová advokátní kancelář, se sídlem v centru Prahy, s tuzemskou a zahraniční klientelou, přijme do svého kolektivu asistenta/asistentku.

Nástup: leden 2021 (lze nastoupit i v dřívějším termínu).

Požadujeme:

- SŠ vzdělání s maturitou ekonomického směru

- výborná uživatelská znalost práce na PC (Word, Excel, Outlook, Internet)

- základní znalost anglického jazyka

- dobré organizační a komunikační schopnosti

- spolehlivost, zodpovědnost

- kultivované a příjemné vystupování

- aktivní přístup k práci.

Náplň práce:

- běžná administrativní činnost

- zajištění chodu kanceláře

- evidence a archivace dokumentů, příprava podkladů

- přijímání klientů, organizace schůzek

- administrativní práce k podpoře obchodní a provozní činnosti.

Co nabízíme:

- HPP

- příjemné pracovní prostředí

- přátelský kolektiv

- pracoviště v centru Prahy

- odpovídající mzdové ohodnocení.

Vybraní kandidáti budou pozváni k osobnímu pohovoru.

Odpovědí na tento inzerát nám udělujete souhlas ke zpracování osobních údajů ve smyslu nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů).

Společnost
Svobodová Marianna, JUDr., advokát
Adresa
Václavská 316/12, Praha – Nové Město
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná) nebo Angličtina (Základní)
Zařazeno: Administrativa, Právní služby, Služby, Administrativní pracovník, Asistentka, Recepční
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.