Co vás čeká

  • vývoj a implementace firmware pro FPGA, SoC FPGA pro vojenské radarové systémy
  • ověřování správné funkčnosti designu v simulacích a verifikacích
  • ladění funkčnosti a výkonu HW
  • tvorba požadavků a ověřovací dokumentace

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • máš zkušenosti s vývojem FPGA
  • znáš a ovládáš jazyky VHDL
  • říká ti něco Xilinx, Vivado HLS a Matlab Simulink
  • domluvíš se anglicky / německy na úrovni B2

Výhodou bude, pokud budete umět

  • znáš programovací jazyk C nebo C++
  • Vivado, Quartus a ModelSim ti nejsou cizí
  • vyznáš se v oblasti síti a protokolů TCP/IP
  • rozumíš problematice ladění v hardware

Co vám můžeme nabídnout

  • zajímavou finanční odměnu a flexibilní pracovní dobu
  • parkování zdarma,Restaurant, Cafébar a Snackshop přímo ve firmě
  • kavárny a obchody v areálu
  • kartu do Fitness Studia
  • možnost dalšího profesního rozvoje

Společnost
goodworxsolution s.r.o.
Adresa
Ulm, Německo
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá), Němčina (Středně pokročilá)
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

goodworxsolution s.r.o., Renata Bučková
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.