Pro našeho klienta, významnou nadnárodní výrobní společnost s výrobním závodem ve Středočeském kraji, hledáme zkušeného kandidáta/ku na pozici:

HR MANAGER

POPIS POZICE/NÁPLŇ PRÁCE:

  • Vedení týmu podřízených, jejich rozvoj a podpora v odborném růstu
  • Vytvoření strategického HR plánu
  • Zajišťování vzdělávání a dalšího rozvoje pracovníků, tvorba koncepcí ve vzdělávání
  • Podpora manažerů při zavádění změn, posilování jejich vůdčích schopností
  • Nastavení a udržování efektivní komunikační sítě mezi jednotlivými zaměstnanci
  • Tvorba hodnotících a benefitních systémů, motivace pracovníků
  • Výběrová řízení, onboarding
  • Zajištění požadovaného počtu výrobních operátorů
  • Employer branding, spolupráce s ÚP, školami a pracovními agenturami
  • Komunikace napříč společností, úzká kooperace s vedením společnosti
  • Pravidelný reporting na ředitele a na centrálu společnosti v zahraničí

POTŘEBNÉ ZNALOSTI/OČEKÁVÁME:

  • VŠ vzdělání nebo SŠ vzdělání s odpovídající praxí
  • Praxe na pozici HR Managera ve výrobní nebo logistické společnosti nad 300 lidí
  • Zkušenost s vedením kompletní HR agendy ve výrobní nebo logistické společnosti
  • Náš klient zváží i kandidáty s praxí na pozici HR Business Partner (min. 5 let)
  • Pro-aktivita, zájem o nové přístupy v oboru
  • Zkušenost s agenturním zaměstnáváním výhodou

NÁŠ KLIENT NABÍZÍ:

  • Zázemí stabilní a významné společnosti
  • Uplatnění vlastní iniciativy, možnost budovat nové strategie
  • Zajímavé finanční ohodnocení a benefitní systém (automobil k soukromým účelům a další zajímavé benefity)
  • Využití cizích jazyků

LOKALITA/MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Středočeský kraj

Společnost
Kienbaum und Partner GmbH
Adresa
Středočeský kraj
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Zařazeno: Personalistika a HR, HR ředitel/manažer, HR Business Partner
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Kienbaum und Partner GmbH, Lenka Pavlíčková
+420 733 657 322