Co vás čeká

  • tvorba koncepcí a vývoje řešení ERP ve spolupráci s jinými odděleními
  • programování požadavků a implementace následných vývojářských testů
  • vytváření stránek, formulářů, zpráv a kódových jednotek
  • tvorba a podpora rozhraní k subsystémům - prostředí MS Dynamics NAV
  • tvorba systémové dokumentace
  • první a druhá úroveň podpory problémů uživatelů

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • zkušenosti jako vývojář softwaru v prostředí MS Dynamics Navision (ver. 2009 Classic, 2016)
  • dobrá znalost C / AL a dalších programovacích jazyků
  • dobrá znalost NAV oblastí prodeje, výroby, skladu, nákupu a finančního účetnictví
  • vysokoškolské vzdělání IT nebo prokazatelné rovnocenné znalosti

Výhodou bude, pokud budete umět

  • základní obchodní znalosti
  • strukturovaný a odpovědný způsob práce
  • analytické myšlení

Co vám můžeme nabídnout

  • silná firemní kultura
  • 30 dní dovolené za rok
  • flexibilní pracovní doba
  • možnost kariérního postupu

Společnost
goodworxsolution s.r.o.
Adresa
Leipzig, Německo
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá), Němčina (Středně pokročilá)
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Programátor, Databázový specialista
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

goodworxsolution s.r.o., Renata Bučková
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.