Obchodní manažer pro oblast prodeje výběrové kávy a kávového sortimentu

Do našeho týmu projektu NATURPARK 12, který funguje v rámci sociálního podniku Revenium, z. s., hledáme nového kolegu se zdravotním znevýhodněním nebo postižením na pozici Obchodní manažer pro oblast prodeje kávy pro oblast Moravy. Práce je na hlavní pracovní poměr. Částečný úvazek není překážkou.

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Rozvíjení, péče a udržování dobrých vztahů se stávajícími klienty a partnery
  • Aktivní vyhledávání nových obchodních partnerů s dlouhodobým obchodním potenciálem
  • Aktivní vyhledávání nových zákazníků
  • Realizace obchodních návštěv v souladu s firemní strategií, prezentace a reprezentace společnosti
  • Přijímání a zpracovávání objednávek od klientů a zajištění jejich logistiky
  • Vyřizování požadavků klientů a zajištění jejich podpory
  • Příprava a tvoření nabídek

NABÍZÍME:

  • Práci v pohodovém a přátelském kolektivu
  • Práci pro férového zaměstnavatele
  • Základní plat plus marži z prodaného objemu + zajímavé benefity
  • Odborné proškolení v oblasti kávy
  • Setkávání se s osobnostmi v oboru

POŽADUJEME:

  • Nadšení pro obor – kávu a vše, co s ní souvisí
  • Osobní, reprezentativní a přátelské vystupování na vysoké úrovni
  • Nadšení pro práci v rámci zajímavého a neustále se rozvíjejícího konceptu NATURPARK 12
  • Zodpovědný přístup a odhodlání nenechat své kolegy ve štychu
  • Reference

Společnost
Revenium, z. s.
Adresa
Moravskoslezský kraj
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Zařazeno: Doprava, logistika a zásobování, Gastronomie a pohostinství, Prodej a obchod, Obchodní zástupce
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro OZP, s docházením do firmy. Vhodné i pro: ostatní.

Revenium, z. s., Jitka Zourková