Jsme organizace, která více jak 20 let provozuje sociální služby zaměřené na dospělé lidi s mentálním a kombinovaným postižením a sociální podnik Bílou vránu, kavárnu a cateringovou službu. V sociálních službách, sociálním podniku i v zázemí organizace nás pracuje celkem 51. (z toho 7 kolegů se zdravotním znevýhodněním.)

Asistent ve Stacionáři POHODA

Máte rádi různorodou práci? Baví vás vymýšlet nové věci? Máte zajímavý koníček?

Chcete změnit svou pracovní pozici nebo jste pracovníkem v sociálních službách?

Jste trpěliví?

Pak hledáme právě vás!!! Pojďte rozšířit náš tým asistentů denního stacionáře!!!

Stacionář POHODA (denní stacionář) hledá asistenta (pracovníka v sociálních službách) na zkrácený pracovní úvazek 0,75 pro přímou práci s dospělými lidmi s mentálním postižením.

Co Vás čeká

Pracovní náplní je především příprava aktivit pro klienty denního stacionáře. Jejich vedení při aktivitách, podpora při zvládání běžných úkonů, práce s dokumentací, individuální plánování aj.

Co od Vás budeme požadovat

  • kreativitu a organizační schopnosti (pracovní náplní je vymyslet a zorganizovat náplň dne pro uživatele denního stacionáře)
  • vzdělání dle zákona o sociálních službách č. 108/2006 Sb., (min. SŠ vzdělání v oblasti sociální práce, VOŠ nebo VŠ sociální nebo speciální pedagogiky, ergoterapie, příp. kurz pracovníka v sociálních službách min. 150 h)
  • dobré komunikační dovednosti, schopnost dělit pozornost mezi více lidí
  • schopnost samostatné práce (s dokumentací uživatelů, individuální plánování s uživateli)
  • schopnost pracovat v týmu (spolupráce na poradách, metodických setkáních, supervizích..)
  • uživatelskou znalost práce na PC – zejména office
  • odolnost vůči stresu a psychické zátěži
  • bezúhonnost

Výhodou bude, pokud budete

  • umět pracovat s lidmi s mentálním postižením, nebo jiným znevýhodněním
  • kreativní, manuálně zruční, máte např. výtvarné, hudební či jiné nadání, rádi vaříte, pečete…
  • mít zkušenost s vedením táborů, zájmových kroužků aj.
  • mít vzdělání v oblasti speciální pedagogiky či ergoterapie
  • aktivní řidič (řidičský průkaz skupiny B)

Můžeme Vám nabídnout

  • vstřícný kolektiv ke spolupráci
  • 0,75 HPP, jednosměnný provoz dle potřeb stacionáře v zavedené organizaci s dlouholetou zkušeností
  • mzdu a odměny odpovídající obdobné pozici v oboru (cca 24 600 Kč u 1HPP, následné navýšení během prvního roku pracovního poměru, poté možnost až 28 300 Kč)
  • pravidelné supervize, metodické setkání, kurzy, praxe pro studující…
  • firemní benefity v podobě stravenek, lístků do divadla, odborného vzdělávání aj.

Jestli-že Vás naše nabídka oslovila, pošlete manažerce stacionáře Šárce Petrášové svůj životopis s motivačním dopisem. Nástup možný ihned.

Těšíme se na Vás Šárka Petrášová

POHODA - společnost pro normální život lidí s postižením, o.p.s.
Adresa
Roškotova 1737/6, Praha – Braník
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Základní)
Plat
Plat: 24 600 – 28 300 Kč / měsíc
Benefity: Sleva na firemní výrobky/služby, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Dog-friendly office, Children-friendly office
Zařazeno: Vzdělávání a školství, Zdravotnictví a sociální péče, Specialista pro rozvoj a vzdělávání, Sociální pracovník, Speciální pedagog
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace

Pozice je vhodná i pro absolventy.

POHODA - společnost pro normální život lidí s postižením, Šárka Petrášová
Roškotova 1737/6, 14000 Praha – Braník, Česká republika
777 913 459