Společnost ECO – F a.s. se věnuje problematice životního prostředí a odpadů od roku 2002. Ve spolupráci s našimi regionálními provozovnami poskytujeme služby především na území hl. m. Prahy, ve Středočeském, Libereckém, Plzeňském a Jihočeském kraji.

Svým klientům nabízíme dlouholetou zkušenost v péči o nakládání s jejich odpady (běžnými i nebezpečnými) a kvalitní, spolehlivé poradenství v oblasti odpadového hospodářství.

Office manažer/ka

Náplň práce:

řízení a koordinace firemních administrativních procesů
práce s veškerými interními programy
vystavování a zadávání faktur, dobropisů, zpracování pokladny
kontrolní činnost provozoven
správa vozového parku, hlášení škodných událostí
příprava podkladů pro mzdy a zodpovědnost za správnost a včasnost odeslání
kompletní správa personalistiky firmy
celofiremní výběrová řízení
zodpovědnost a správa svěřených úseků firmy: CCS, GPS, Vodafone, inzerce

Požadujeme:

SŠ vzdělání
řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič
základní znalost podvojného účetnictví
dobré administrativní a organizační schopnosti
logické myšlení
samostatnost, spolehlivost
preciznost
flexibilita

Nabízíme:

práci v přátelském kolektivu
příjemné pracovní prostředí
dobré platové podmínky
příspěvek na stravování
možnost profesního růstu, sickdays, služební mobilní telefon

Společnost
ECO - F a.s.
Adresa
Ringhofferova 115/1, Praha – Třebonice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 30 000 – 40 000 Kč / měsíc
Benefity: Mobilní telefon, Stravenky/příspěvek na stravování, Občerstvení na pracovišti, Zdravotní volno/sickdays
Zařazeno: Administrativa, Doprava, logistika a zásobování, Ekonomika a podnikové finance, Administrativní pracovník, Fakturantka, Odborný asistent, Účetní, Referent
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

ECO - F a.s., Petra Nebřenská