Direct Media s.r.o. existuje na trhu již 20 let a svoje činnosti rozvíjí v několika oborech:
- divize výroba reklamy (velkoplošné tisky, frézování, laserování, tisk na UV strojích, sítotisk, řezaná grafika ad.)
- divize instore - zabývá se výrobou a instalací reklamních a informačních prvků v interiérech a exteriérech převážně pro maloobchodní řetězce
- divize expo - zabývá se realizací veletržních expozic na veletrzích a výstavách v Evropě
- divize dres.cz a výroba vlajek - využívá sublimačního tisku na textil a produkuje sportovní dresy, vlajky a další výrobky

Od června 2018 jsme přestěhováni do zcela nových výrobních a kancelářských prostor.
Firma sídlí v centru Brna.

Grafik/operátor do výroby sportovního oblečení

Pro oddělení výroby sportovního oblečení přijmeme grafika/operátora.

Náplň práce:

- Zpracování klientských návrhů do střihů

- Vytváření nových grafických návrhů do střihů

- Příprava dat pro tisk

- Tisk na digitálních technologiích

Požadujeme:

- znalost práce v programech Adobe (Illustrator, Photoshop, InDesign)

- kreativní myšlení

- práce a představivost ve 3D (navazování grafiky na jednotlivých dílech)

- technická zdatnost

- pečlivost

- samostatnost

- zodpovědnost

Velkou výhodou je:

- praxe na obdobné pozici ve výrobě sportovního oblečení

- zkušenost s přípravou návrhů a dat na sportovní oblečení

Nabízíme:

- odborné zaškolení

- zajímavé platové ohodnocení odrážející zkušenosti a praxi

- po zaučení/zapracování možnost navýšení měsíční mzdy

- motivační bonusy

- věrnostní bonusy

- možnosti odborného růstu

- práci v příjemném kolektivu v nových, moderních prostorách

- stravenky

- pitný režim

- kurz AJ/NJ

Nástup možný ihned.

Společnost
DIRECT MEDIA s.r.o.
Adresa
Špitálka 49/8, Brno – Trnitá
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Základní)
Benefity: Bonusy/prémie, Sleva na firemní výrobky/služby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, Firemní akce, Možnost si napracovat hodiny, Vlastní organizace náplně práce, Vyhrazený čas na inovace
Zařazeno: Média, reklama a PR, Grafik, Kreativec
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

DIRECT MEDIA s.r.o., Martin Chevalier
725 049 677