CENTRUM HÁJEK z.ú. je centrum sociálních a rehabilitačních služeb pro děti s handicapem. Od 01.04.2013 úspěšně poskytujeme 4 sociální služby, v rámci kterých se zaměřujeme na pomoc rodičům handicapovaných dětí, které není ani za pomoci asistentů možné integrovat do kolektivu zdravých dětí, neboť specifika náročné každodenní péče o ně to neumožňují.
Naše organizace nabízí klientům speciální léčebnou metodou TheraSuit – jedná se o moderní, velmi účinnou metodu pro klienty s neurologickým onemocněním zaměřující se především na problematiku nácviku chůze.
Více o organizaci CENTRUM HÁJEK z.ú. naleznete na webových stránkách www.centrumhajek.eu.

FYZIOTERAPEUT

CO BUDE VAŠÍM ÚKOLEM:

· Vykonávat práci fyzioterapeuta u klientů s handicapem ve věku od 1 roku do 17 let,

· provádět terapeutické a preventivní metody v rehabilitačním procesu,

· pracovat podle rehabilitačního plánu stanoveného lékařem,

· provádět kontrolní a závěrečné posouzení efektu zvolené terapie,

· provádět rehabilitační cvičení,

· provádět doprovodné terapie za pomoci speciálních přístrojů (laser, ultrazvuk, magnetoterapie a další).

CO POŽADUJEME:

· Odpovídající vzdělání fyzioterapeut,

· řidičský průkaz skupiny B,

· zdravotní způsobilost,

· morální bezúhonnost,

· zodpovědnost a loajalitu,

· psychickou odolnost,

· schopnost pracovat v týmu,

· zkušenosti s prací v sociálních či zdravotních službách s klienty s handicapem vítána,

· výhodou bude, pokud budete ovládat AJ a RJ (ale není podmínkou).

CO VÁM MŮŽEME NABÍDNOUT:

· nástupní bonus až 30.000,- Kč

· příspěvek na bydlení ve výši až 3.500,- Kč/měsíc

· 5 týdnů dovolené,

· zvýhodněné stravování,

· příspěvek na připojištění hmotné odpovědnosti zaměstnance za způsobené škody,

· pomoc se zprostředkováním nájmu bytu,

· práci na plný pracovní úvazek v mladém kolektivu,

· zázemí moderního specializovaného pracoviště jediného svého druhu v celém Plzeňském kraji,

· práci se specifickou cílovou skupinou,

· doplňující odborné vzdělávací kurzy,

· umožnění dokončení vysokoškolského vzdělání.

Společnost
CENTRUM HÁJEK z.ú.
Adresa
Šťáhlavy – Šťáhlavice
Požadované vzdělání: Vyšší odborné
Plat
Plat: 32 000 – 40 000 Kč / měsíc
Benefity: Dovolená 5 týdnů, Ubytování/příspěvek na ubytování, Vzdělávací kurzy, školení
Zařazeno: Zdravotnictví a sociální péče, Fyzioterapeut
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace

Pozice je vhodná i pro absolventy.

CENTRUM HÁJEK z.ú., www.centrumhajek.eu, www.facebook.com/centrumhajek, Kateřina Russwurmová, DiS.
Křimická 756, 33027 Vejprnice, Česká republika
+420 721 834 147
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.