ADEON CZ s. r. o. je společnost, která nabízí své komplexní dodávky s vysokou přidanou hodnotou širokému okruhu zákazníků z oblasti strojírenství, stavebnictví, energetiky a také všude tam, kde zákazník očekává komplexní služby systémového integrátora. ADEON, jako akreditovaný partner Autodesku zajišťuje sofistikované dodávky nejnovějších řešení pro design, CAD/CAM strojírenství, stavebnictví, architekturu a energetiku. ADEON jako systémový integrátor dodá vše co je zapotřebí pro realizaci a bezproblémový provoz informačního sytému, od projektu, přes realizaci počítačové sítě, dodávku hardware i software, až po každodenní služby spojené s provozem informačního systému. ADEON realizuje své aktivity z kanceláří v Ostravě, Zlíně, Brně, Pardubicích a Praze. Disponuje k tomu týmy kvalifikovaných IT specialistů, konzultantů, obchodníků, servisních techniků a dalšího potřebného personálu. ADEON je certifikovaný partner firem Autodesk, Microsoft, HPE, Citrix a dalších

Konzultant, analytik – systémy správy a oběhu dokumentů

Rozšiřujeme pracovní tým specializovaný na implementace PDM / PLM řešení u našich zákazníků. Hledáme nového kolegu (kolegyni) na pozici Analytik SENIOR - pro strojírenský nebo i stavební segment.

Náplň práce:

  • Samostatné jednání s klientem ve fázi návrhu řešení a zpracování analýzy:

PDM - systémů správy dokumentace

PLM – řešení procesních toků / životních cyklů, souvisejících s dokumentací nebo s distribucí informací

  • Vedení projektu, zapojení do implementačních prací
  • Dlouhodobá podpora vybudovaných řešení

Požadujeme:

  • SŠ nebo VŠ vzdělání
  • schopnost vybudovat, udržovat a rozvíjet vztah s klientem
  • obecná znalost firemních procesů a prostředí ERP systémů
  • obecnou znalost 3D CAD systémů
  • dobré komunikační a prezentační schopnosti
  • samostatnost, smysl pro detail a hledání logických souvislosti
  • flexibilní časové možnosti, chuť pracovat a učit se novým věcem
  • znalost AJ
  • ŘP sk. B – aktivní řidič

Výhodou:

  • znalost prostředí PDM / PLM
  • obecná znalost databázových prostředí, přehled v oblasti IT/CAD

Nabízíme:

  • hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
  • práci s produkty špičkových mezinárodních společností
  • motivační systém odměňování
  • odpovědnou práci s možností profesní seberealizace a odborného růstu
  • možnost dalšího rozvoje formou vzdělávání
  • po zapracování možnost služebního automobilu, notebook, telefon, stravenky atd.

Místo výkonu práce:

  • po dobu zapracování Zlín

Společnost
ADEON CZ s.r.o.
Adresa
Klabalská I 97, Zlín – Mladcová
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Základní)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IT analytik, IT konzultant
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel