Formel D je poskytovatel služeb pro automobilový průmysl a působí na celém světě. Vyvíjíme obecně uplatnitelné koncepce, ale i individuální řešení na míru pro všechny části hodnotového řetězce automobilového průmyslu – od vývoje přes výrobu až po poprodejní servis.
Společnost Formel D byla založena v roce 1993 a sídlí v Troisdorfu poblíž Kolína nad Rýnem. Dnes zaměstnáváme přes 12 000 lidí 45 národností ve více než 90 lokalitách v 22 zemích. Vášeň nás žene vpřed, profesionalita nás nutí vyniknout a týmový duch nám zajišťuje úspěch. Pracujeme v samotném jádru průmyslu, který nás každý den posouvá kupředu.

Inženýr kvality / Quality engineer

Co vás čeká

  • Komunikace se zákazníky/dodavateli
  • Spoluúčast při řešení a odstraňování chyb a analýza slabých mist
  • Řešení reklamací
  • Sledování a vyhodnocování účinnosti nápravných opatření
  • Spolupráce při procesu vzniku nových výrobků
  • Optimalizace procesu u sériové výroby
  • Implementace nových požadavků dle norem

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • SŠ/VŠ vzdělání (elektrotechnické zaměření výhodou)
  • Pracovní zkušenosti v automobilovém průmyslu (sériové produkty, kontrola kvality)
  • Technické znalosti (z automotive)
  • Znalost vad v procesu lakování plastů
  • Aktivní znalost AJ
  • Flexibilita, ochota cestovat
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Komunikativnost, schopnost prosadit se, smysl pro zodpovědnost
  • Znalost Microsoft Office

Výhodou bude, pokud budete mít

  • Znalost normy IATF a 9001
  • Auditor VDA 6.3 a VDA 6.5

Co vám můžeme nabídnout

  • Zázemí dlouhodobě prosperující firmy
  • Zaměstnání v mladém, motivovaném týmu, zkušenosti z dynamicky se rozvíjejícího prostředí automotive
  • Náročnou a pestrou práci s možnostmi rozvoje
  • Možnost profesního růstu v perspektivním oboru
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Systém zaměstnaneckých benefitů
  • 5 dní dovolené navíc
  • Pozice je také vhodná pro OSVČ, kteří již mají zkušenosti s prací na projektech pro automotive

Společnost
Formel D Česká republika s.r.o.
Adresa
Tovární 202, Strakonice – Strakonice II
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Dovolená 5 týdnů, Příspěvek na vzdělání
Zařazeno: Kvalita a kontrola jakosti, Výroba a průmysl, Auto - moto, Auditor, Technik výroby, Technolog výroby, Fleet manager, Kontrolor, Ředitel/manažer kvality
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO, dohoda o pracovní činnosti
Zadavatel: Zaměstnavatel

Formel D Česká republika s.r.o., Dominik Forrester
Operation Recruitment & HR Marketing