RS development se jako přední česká developerská společnost také orientuje na realizaci a provoz nových hotelů, včetně rozvoje vlastní značky Avenue Hotels. V současné době hledáme vhodné kandidáty na pozici:

Manažer Hotelu

Pro náš nový hotel v centru Plzně hledáme do svého týmu na plný úvazek kolegu/kolegyni na pozici manažer hotelu.

Náplň práce

Na této pozici budete managerem jednoho z našich hotelů a Vaší každodenní náplní práce bude budování stabilního týmu, motivace a podílení se na dosahování stanovených plánů.

  • Budování stabilního týmu
  • Sledování finančních výsledků
  • Vytváření obchodních příležitosti - spolupráce s firmami apod.
  • Budete odpovídat za kvalitu zákaznického servisu – řešení stížností, nestandardních situací, reklamací

Požadujeme

  • Praxe na řídící pozici
  • Znalost problematiky ubytovacího zařízení
  • Flexibilní řešení nastalých situací
  • Organizační a komunikační schopnosti
  • Loajalita, bezúhonnost, samostatnost spolehlivost, zodpovědnost, komunikativnost, časová flexibilita
  • SŠ / VŠ vzdělání
  • Plynulá čeština slovem i písmem anglický jazyk na úrovni umožňující profesionální práci, další jazyk výhodou
  • Znalost hotelového systému HORES je výhodou
  • Zkušenost s hotelovým prostředím a praxe na obdobné pozici výhodou
  • Příjemný vzhled a vystupování

Nabízíme

  • Motivující finanční ohodnocení
  • Perspektivní a samostatnou pozici
  • Mobilní telefon, PC

Společnost
RS development s.r.o.
Adresa
Pallova 2814/28, Plzeň – Východní Předměstí
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Občerstvení na pracovišti
Zařazeno: Cestovní ruch a ubytování, Ředitel/manažer hotelu
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

602 125 404