RS development se jako přední česká developerská společnost také orientuje na realizaci a provoz nových hotelů, včetně rozvoje vlastní značky Avenue Hotels. V současné době hledáme vhodné kandidáty na pozici:

Recepční v novém 4* hotelu v centru Plzně

AVENUE HOTELS

Rozvíjející se hotelová síť otvírá nový hotel v centru Plzně. Přidejte se k nám a staňte se členem týmu našeho hotelu Avenue Pallova 28. V případě zájmu zasílejte svoje CV.

Čeká Vás práce v mladém a přátelském kolektivu na hotelové recepci. Předchozí praxe je vítána, ale není podmínkou.

Co můžeme nabídnout:

  • atraktivní prostředí luxusního 4* hotelu
  • odpovídající platové ohodnocení
  • pracoviště v centru Plzně s možností bezplatného parkování
  • pracovní poměr na dobu neurčitou
  • personální stravování zdarma

Co bude Vaším úkolem

  • zajištění bezproblémového chodu recepce
  • Check-in & Check-out hostů
  • vytváření rezervací
  • vyřizování telefonních hovorů
  • komunikace s hosty
  • administrativní úkony spojené s chodem recepce

Koho hledáme?

  • pozitivní osobnost s výborným klientským přístupem
  • s odpovědností při práci s penězi
  • anglický jazyk na úrovni umožňující profesionální práci, další jazyk výhodou
  • orientaci na spokojenost hostů
  • ochotu pracovat v nočních hodinách
  • znalost hotelového systému HORES výhodou, ne podmínkou
  • zkušenost s hotelovým prostředím a praxe na obdobné pozici výhodou, ne podmínkou

Pozice recepční je vhodná i pro studenty VŠ a na částečný úvazek.

Společnost
RS development s.r.o.
Adresa
Pallova 2814/28, Plzeň – Východní Předměstí
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Občerstvení na pracovišti
Zařazeno: Cestovní ruch a ubytování, Služby, Recepční
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, dohoda o pracovní činnosti
Zadavatel: Zaměstnavatel

602 125 404