Společnost Podané ruce o.p.s.
Pomáháme lidem v obtížných situacích jejich života tvorbou preventivních, podpůrných a intervenčních služeb. Formou kvalitně poskytovaných služeb hledáme a vytváříme cesty k sociální, zdravotní i osobní stabilizaci klientů, s ohledem na dlouhodobě udržitelnou kvalitu jejich života a osobní spokojenost.

Terénní pracovník/pracovnice

Náplň práce:

Terénní práce s uživateli nealkoholových drog a terénní práce v přirozeném prostřední klientů služby, založená na přístupu Harm Reduction a Public Health.

Požadujeme:

  • vzdělání dle zákona č.108/2006 Sb., o sociálních službách (sociální pracovník, pracovník
  • v sociálních službách), případně i SŠ s maturitou
  • způsobilost k právním úkonům, trestní bezúhonnost, zdravotní způsobilost,
  • motivaci pro práci s cílovou skupinou,
  • dobré komunikační schopnosti, aktivní přístup, zodpovědnost, samostatnost i schopnost týmové práce

Výhody:

  • předchozí dobrovolnická nebo zaměstnanecká praxe v drogových či jiných sociálních službách výhodou.
  • řidičský průkaz sk. B.

Nabízíme:

  • úvazek 0,2 – 0,6
  • práci na HPP na dobu určitou
  • zázemí zavedené a kvalitní obecně prospěšné společnosti
  • práci pod týmovou i individuální supervizí
  • možnost dalšího vzdělávání v oboru
  • odpovídající finanční ohodnocení dle přílohy č. 1 k nařízení vlády č. 341/2017

Uzávěrka přihlášek: 21.9. 2020

Předpokládané období pohovorů: 24.9. 2020

Termín nástupu: září/říjen 2020

Místo výkonu práce: Znojmo a ORP Znojmo

Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete nám, prosím, Váš strukturovaný životopis a motivační dopis na e-mail pomocí tlačítka "odpovědět"

Kontaktní osoba: Mgr. Kateřina Čermáková, DiS.

Telefon: +420 777 916 270

S osobními údaji uchazeče, poskytnutými společnosti na základě tohoto inzerátu, bude nakládáno v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a rady 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů, a v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů. Tímto poskytnutím uchazeč zároveň dává svůj souhlas k tomu, aby společnost tyto osobní údaje zpracovávala výhradně k účelu, pro který byly poskytnuty, a po dobu nezbytnou k dosažení tohoto účelu.

Adresa
Horní Česká 236/4, Znojmo
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Vzdělávací kurzy, školení
Zařazeno: Zdravotnictví a sociální péče, Sociální pracovník
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace

Společnost Podané ruce o.p.s., Kateřina Čermáková
+420 777 916 270