Společnost Foster Facility vznikla v roce 2013 a od té doby se stala silným hráčem v oblasti Hospitality. V tuto chvíli mezi sebe rádi uvítáme pozitivní osobnost na pozici: Operations Manager – Hospitality

Náplň práce

  • Pravidelná komunikace se zahraničními i tuzemskými klienty
  • Spolupráce při tvorbě cenových nabídek služeb do výběrových řízení
  • Správa smluvní dokumentace
  • Zpracování týdenních reportů pro vedení společnosti
  • Zpracování objednávek
  • Vylepšování kvality našich služeb a procesů

Požadujeme

  • SŠ vzdělání
  • Znalost práce na PC, zejména MS Office
  • Komunikativní znalost AJ slovem i písmem podmínkou, NJ výhodou
  • Zkušenosti z oblasti hospitality velkou výhodou
  • Samostatnost, spolehlivost a důslednost
  • Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme

Zázemí silné a prosperující společnosti, jistotu u nás získáte díky smlouvě na HPP. Pro bezproblémové plnění pracovních úkolů Vám poskytneme služební notebook i telefon. Samozřejmostí je odpovídající platové ohodnocení, možnost seberealizace a odborný i osobní růst. Pracovat budete na Žižkově – místě s perfektní dopravní dostupností.

Staňte se součástí týmu usměvavých kolegyň a kolegů a zašlete své CV. Těšíme se na Vás, tým Foster Facility.

Společnost
Foster Facility a.s.
Adresa
Pod kapličkou 3149/18d, Praha – Strašnice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Vzdělávací kurzy, školení, Firemní akce, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: Administrativa, Cestovní ruch a ubytování
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Foster Facility a.s., Michaela Feierfeilová