Společnost Kluthe CR s.r.o. je dceřinou firmou německé nadnárodní skupiny Chemische Werke Kluthe GmbH. Naší činností je dovoz, distribuce a technická podpora k chemickým produktům vyráběným v Německu.
Vzhledem k silnému růstu postupně rozšiřujeme náš tým o nové kolegy a kolegyně.

Servisní technik pro lakovny - Kluthe CR

Co vás čeká:

Pro oblast Moravskoslezského kraje - Mošnov, hledáme nového kolegu - servisního technika na pozici technické podpory pro lakovny.

Náplní práce bude především kontrola parametrů výrobních procesů, technická podpora přímo v závodech u zákazníků, komunikace se zákazníky za účelem zjištění jejich aktuálního stavu a potřeb.

Součástí této práce je častá komunikace s lidmi s reportem stavů k vedení firmy.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

Hledáme komunikativní jedince s čistým trestním rejstříkem. Výhodu je zkušenost ze strojírenství nebo chemického průmyslu. Člověka na danou práci vyškolíme a začleníme. Minimální znalost anglického jazyka je výhodou, požadujeme řidičský průkaz skupiny B.

Výhodou bude, pokud budete umět:

Máme rádi dochvilnost a zodpovědnost. Svědomité - pracovité lidi, na které se můžeme spolehnout a kteří nepotřebují po prvotním zaškolení vedení a dokáží se sami rozhodovat.

V našem týmu preferujeme otevřené lidi, kteří dělají pečlivě svou práci, ale také se občas rádi pobaví a jsou součástí týmu.

Co vám můžeme nabídnout:

Práci v regionu Moravskoslezského kraje. Zázemí silné společnosti. Možnost přizpůsobit si pracovní dobu po domluvě.

Nebudeme Vás zahrnovat administrativou, ale budeme Vám dávat úkoly, které mají reálný smysl. Výsledky Vaší práce uvidíte okamžitě.

Společnost
KLUTHE CR s.r.o.
Adresa
Moravskoslezský kraj
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Základní)
Plat
Plat: 28 000 – 32 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: Chemický průmysl, Strojírenství, Výroba a průmysl, Technik v chemickém průmyslu, Technik ve strojírenství, Technolog v chemickém průmyslu, Technolog ve strojírenství, Servisní technik, Kontrolor
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

KLUTHE CR s.r.o., Jan Březina