Zoologická zahrada hl. m. Prahy přijme do hlavního pracovního poměru uchazeče/ku na pozici:

Webmaster

Požadujeme:

  • VŠ nebo SŠ vzdělání,
  • znalost anglického jazyka na úrovni čtení technické dokumentace,
  • znalost HTML, CSS, PHP, Javascript,
  • základní znalost MS SQL,
  • znalost analytických nástrojů (tvorba reportů),
  • zkušenost s vývojem webových aplikací,
  • velmi dobré organizační a komunikační schopnosti,
  • samostatný a systémový přístup, aktivita, zodpovědnost,
  • trestní bezúhonnost,
  • kontinuální vzdělávání v oboru.

Vítáme/Výhodou:

  • základní znalost SEO,
  • znalost práce v redakčním systému na platformě Joomla a Magento,
  • znalost fungování sociálních sítí a jejich propojení s webovými portály,
  • zkušenosti v oblasti content managementu,
  • zkušenosti s multimediálními projekty (zajišťování přímých přenosů, práce s videi).

Pracovní náplň:

  • komplexní rozvoj webových stránek zoopraha.cz,
  • správa a údržba frontendů a redakčních systémů webových portálů Zoo Praha,
  • odpovědnost za aktualizace a bezproblémový provoz webových stránek Zoo Praha,
  • komunikace s externími dodavateli,
  • tvorba reportů.

Nabízíme:

  • kreativní a dynamickou práci ve špičkové zoologické zahradě,
  • možnost získání zajímavých zkušeností,
  • 5 týdnů dovolené, stravenky a další sociální výhody dle kolektivní smlouvy,
  • platové podmínky dle Nařízení vlády 300/2019 Sb. o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě,
  • hlavní pracovní poměr,
  • nástup dle dohody.

Společnost
Zoologická zahrada hl. m. Prahy
Adresa
U trojského zámku 120/3, Praha – Troja
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Mobilní telefon, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Zdravotní volno/sickdays
Zařazeno: IS/IT: Správa systémů a HW
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel