Co vás čeká na obsazované pozici?

  • kompletní zpracování mzdové agendy
  • zpracování měsíčních mezd, výpočet srážek ze mzdy, exekuce
  • zpracování ročního zúčtování daní zaměstnanců, ELDP
  • podpora účetního oddělení, dílčí zpracování účetní agendy
  • komunikace s úřady (ČSSZ, zdravotní pojišťovny, exekutorské úřady, FÚ)

Jaké znalosti, dovednosti a vlastnosti byste měli mít?

  • SŠ s maturitou (nejlépe ekonomického směru)
  • praxe ve mzdové a účetní oblasti
  • znalost související legislativy (Zákoník práce, daň z příjmu, sociální a zdravotní pojištění)
  • uživatelská znalost práce na PC (MS Office)
  • pečlivost, spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost

Výhodou bude?

  • znalost cizích jazyků a znalost IS HELIOS (není podmínkou)

Co vám můžeme nabídnout?

  • práce na zkrácený úvazek, práce na plný úvazek
  • perspektivní společnost se silnou tradicí, přátelským kolektivem a prostředím
  • plat 15.000 – 35.000,- Kč/měsíc (dle zkušeností uchazeče a typu úvazku)

Ostatní benefity:

  • roční odměna (v letech 2016 - 2019 ročně vyplaceno 25.000,- Kč na zaměstnance)
  • věrnostní odměny, odměny za pracovní/životní výročí
  • 25 dní dovolené
  • dotované závodní stravování
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • zvýhodněné zaměstnanecké půjčky, příspěvky na dětské tábory
  • odměna za bezplatné darování krve

  • Pracovní doba: jednosměnný provoz
  • Místo výkonu práce: Benešov nad Ploučnicí
  • Možnost nástupu: dohodou

V případě, že se Vám nabízená pracovní pozice líbí, neváhejte a zašlete nám životopis.

Společnost
INTERKOV spol. s r.o.
Adresa
Děčínská 32, Benešov nad Ploučnicí
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům, Firemní akce, Možnost si napracovat hodiny
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Personalistika a HR, Mzdová účetní, Finanční účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.