Co vás čeká

Objednávání (podle norem), příjem a reklamace zboží. Kontrola úklidu a skladů. Inventura zboží. Na starosti budete mít 8 podřízených. (1 v úklidu, 1 bufet, 5 kuchyně a 1 údržbář). Těchto 8 podřízených má práci sepsanou v procesech. Vaším úkolem bude hlídat a hodnotit dodržování těchto procesů. Případně sjednat nápravu.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Průbojný, managerského typu. Vše ostatní Vás naučíme. Řidičský průkaz skupiny B.

Výhodou bude

Pokud máte zkušenost z gastro provozu.

Co vám můžeme nabídnout

Skvělou partu mladých lidí. Krásné pracovní prostředí s čistým horským vzduchem. Práce není fyzicky ani časově náročná zabere 4-6 hodin denně. V táboře je ale třeba přespávat (případně bydlet v dojezdové vzdálenosti cca 10 minut). Práce je rozložená do průběhu celého dne. Nabídneme vám zdarma ubytování v samostatném pokoji a stravu.

Spolupráce pouze na celé letní prázdniny a to od 25. června do 5. září.

odměna: 800 Kč / den

Společnost
TBM, z. s.
Adresa
Staré Město
Požadované vzdělání: Základní
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 25 000 – 40 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Příspěvek na dopravu, Ubytování/příspěvek na ubytování, Firemní rekreační zařízení, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost delšího neplaceného volna, Vlastní organizace náplně práce, Dog-friendly office, Children-friendly office, Profesní/osobní kouč
Zařazeno: Cestovní ruch a ubytování, Gastronomie a pohostinství, Kvalita a kontrola jakosti, Vedoucí provozu
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO, dohoda o pracovní činnosti
Zadavatel: Nezisková organizace

Praxe a stáže, trainee programy, pozice je vhodná i pro absolventy.

Pozice je vhodná i pro důchodce.

TBM, z. s., Michal Skopal
776 773 026