příspěvková, kulturní organizace

samostatná/ý účetní

Co vás čeká

Kompletní vedení účetnictví divadla – vedení účetních knih (deníky, hlavní kniha), jejich otevírání a uzavírání, sestavování kompletních účetních závěrek včetně podkladů pro výkazy, inventarizace účtů, zpracování a účtování odpisových plánů, měsíční kontroly výstupů z účetnictví, správa saldokonta a archivace účetních dokladů dle platného zákona o archivaci dokumentů, evidence majetku.

Denní práce: Účtování přijatých faktur, vydaných faktur, interních dokladů, investic a skladů, výpisů z banky, cestovních příkazů, pokladních dokladů.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Minimálně SŠ vzdělání nejlépe ekonomického směru a praxi na pozici účetní alespoň 3 roky. Znalost práce na PC. Znalost účetní a daňové legislativy. Schopnost týmové spolupráce, komunikace, samostatnosti, dodržování závazných termínů.

Výhodou bude

Pokud zvládnete výše uvedený popis práce. Případně znáte účtování příspěvkové organizace. Pracujete v účetním softwaru Premiér.

Co vám můžeme nabídnout

Pružnou pracovní dobu. Benefity (např. příspěvek na stravu, penzijní pojištění, zvýhodněné vstupenky, atd.). Stabilní práci v zajímavém a příjemném prostředí divadla a dobře zvládnutelný rozsah práce. Postupné přebírání práce v průběhu půl roku a možnost následných konzultací další rok. Samostatnou kancelář a vybavené zázemí.

Platové zařazení dle platových tarifů a délky praxe pro příspěvkové organizace (10. třída) a osobní příplatek po zapracování. Přesné platové zařazení s osobním hodnocením je přímo závislé na objemu zvládnuté pracovní náplně. První smlouvu uzavíráme na dobu určitou – 1 rok, další, v případě oboustranné spokojenosti, na dobu neurčitou a nabízíme možnost částečné práce z domova.

Nástup do našeho malého kolektivu

Ihned nebo dohodou po absolvování a splnění podmínek přijímacího řízení. Základní podmínkou je bezúhonnost.


Informace o pozici

Společnost
Městské divadlo Kolín
Adresa
Smetanova 557, Kolín – Kolín IV
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 27 000 – 32 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Možnost si napracovat hodiny
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Státní a veřejná správa, Účetní, Hlavní účetní, Finanční účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel