Mergon je irská společnost zabývající se oblastí vyfukování a vstřikování plastů. Jsme významným dodavatelem produktů pro přední výrobce v automobilovém, průmyslovém a zdravotnickém sektoru. Mezi naše zákazníky patří nejvýznamnější mezinárodní společnosti jako Bosch, BMW, Audi, Jaguar, Grohe nebo Xerox. Neustále hledáme talentované, nadšené a energické lidi, aby se k nám připojili a pomáhali v dalším růstu.

Projektový manažer

Rozšiřujeme náš projektový tým a hledáme k nám kolegu na pozici projektového manažera se zkušenostmi v oblasti projektového řízení. Hledáme někoho, kdo má chuť tvořit nové věci, rád za sebe nechá mluvit výsledky, překážky nebere jako problém ale jako výzvu.

Co vás čeká

plánování, řízení a monitorování nových projektů
tvorba projektových rozpočtů a zodpovědnost za jejich dodržení
zodpovědnost za testování nových produktů
koordinace činností členů projektového týmu
každodenní komunikace se zákazníky

Jaké znalosti a dovednosti od vás potřebujeme

VŠ vzdělání (strojní nebo technické zaměření výhodou)
praxe v oblasti projektového řízení (výhoda předešlé spolupráce se zákazníky BMW, Toyota, ..)
znalost německého a anglického jazyka
velmi dobré formulační, komunikační a prezentační schopnosti
silný technický background, orientace v technické dokumentaci
schopnost pracovat a řešit problémy samostatně, je na Vás spolehnutí.
pozitivní přístup k práci, ochota učit se novým věcem

Co vám můžeme nabídnout

rodinné a přátelské pracovní prostředí
zajímavé finanční ohodnocení, mimořádnou odměnu ve výši 13. mzdy, roční navyšování mzdy
6 dní dovolené navíc
Cafeteria systém
stravenky, dotované jídlo
pravidelné akce pro zaměstnance (dny plné ovoce, zmrzliny, kávy, zdravotní prohlídky, Vánoční večírek a mnohé další)
dlouhodobou spolupráci v silné a stabilní společnosti
každodenní komunikaci v německém a anglickém jazyce
místo výkonu práce Brno – Modřice, doprava do CTP Modřice zdarma

Pokud si vás vybereme, najdete u nás dobrý kolektiv, který má smyls pro legraci, umí se zasmát a je ochoten pomoci s čímkoliv. Poznáte naše šéfy, kteří si zakládají na udržování dobrých a čestných vztahů. Budete mít možnost přicházet s novými nápady a samozřejmostí je pro nás to, abyste se u nás cítili dobře.

Pokud si umíte sami sebe představit na této pozici, klikněte na tlačítko „Odpovědět“.
Těšíme se na Vás!

Společnost
Mergon Czech s.r.o.
Adresa
Evropská 865, Modřice
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá), Němčina (Pokročilá)
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, 13. plat
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, Strojírenství, Technika a vývoj, Project Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Mergon Czech s.r.o., Eva Podsedková