Jsme výrobní, obchodní, legislativní a distributorská společnost. Zabýváme se výrobou potravinářských polotovarů pro další zpracování, opravou cisteren a distribucí analytických přístrojů pro zemědělský, potravinářský, výzkumný a školský sektor.

Servisní technik laboratorních přístrojů

MILCOM servis a.s.

Česká obchodní společnost zastupující přední zahraniční výrobce laboratorních přístrojů a spotřebního materiálu, hledá do svého týmu nového kolegu/kolegyni na pozici:

Servisní technik

„instalace a servis laboratorních přístrojů pro potravinářský sektor“

Popis pozice:

- Servisní péče o klienty společností z řad potravinářských firem

- Odpovědnost za svěřený segment z oblasti Slovenska a východní Moravy

- Zajištění záručního a pozáručního servisu

- Technická podpora obchodních zástupců

- Poskytování odborné poradenské činnosti

- Spolupráce se zahraniční firmou

- Komunikace s laboratořemi, výzkumnými pracovišti, výrobci potravin

- Práce s databází zákazníků

- Pravidelné reportování služebních výjezdů

Požadujeme:

- Ideálně středoškolské vzdělání v technickém nebo elektro oboru

- Praxe na obdobné pozici výhodou

- AJ slovem i písmem – pokročilý, aktivní

- Samostatný a spolehlivý přístup k řešení úkolů

- Čestnost, zodpovědnost a trestní bezúhonnost

- ŘP sk. B - ochota cestovat po SR a ČR

- Práce s PC – aktivní uživatel

- Manuální a technická zručnost

- Dobrý zdravotní stav

- Vyšší úroveň IT znalostí

Nabízíme:

- Zajímavou, ale náročnou práci v přátelském kolektivu

- Kurzy a školení v tuzemsku a zahraničí

- Zaměstnanecké výhody a benefity

- Atraktivní mzdové ohodnocení

- Zázemí zavedené a stabilní firmy

- 5 týdnů placené dovolené

- Služební auto

Pracovní poměr:

- Po zapracování, na dobu neurčitou

- Práce na plný úvazek

Adresa
Brno – Brno-město
Zlín
Žilina, Slovensko
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Plat
Plat: 28 000 – 40 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Možnost občasné práce z domova, Zahraniční pracovní cesty, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: Elektrotechnika a energetika, Potravinářství, Technika a vývoj, Elektromechanik, Technik, Technolog potravinářské výroby, Servisní technik
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel