Společnost CCA Group a.s., přední poskytovatel informačních systémů v České republice se zaměřením na vývoj aplikací na míru, systémovou integraci, IoT, správu dokumentů a business intelligence, rozšiřuje svůj tým.

Projektový(á) manažer(ka)/Vedoucí projektu

CCA Group a.s. je IT společností s výbornou pověstí na poli zakázkového vývoje softwaru. Úsilí vždy plně soustředíme na splnění cíle a spokojenost našeho zákazníka.

Pro naše projekty hledáme projektového manažera či projektovou manažerku, který/á má s vedením projektů v oblasti informačních technologií zkušenosti, nechybí mu/jí vůdčí a organizační schopnosti, tah na branku, schopnost objektivního hodnocení, ale také schopnost motivace týmu tak, aby dosáhl stanovených výsledků.

Požadavky na tuto pozici jsou tak kromě výše zmíněného právě:

  • zkušenosti s IT projekty a jejich vedením,
  • důraz na zodpovědnost za projekt a jeho výsledek,
  • pečlivost při řešení administrativní stránky projektu,
  • schopnost reagovat na změny,
  • proaktivní přístup,
  • vynikající komunikační dovednosti,
  • schopnost organizace práce týmu.

V CCA Group a.s. v Plzni Černicích na Vás čeká kvalitní tým zkušených profesionálů. Budeme podporovat Váš osobní rozvoj a vzdělávání, na které klademe velký důraz. Těšíme se na setkání, při kterém si řekneme víc.


Informace o pozici

Společnost
CCA Group a.s.
Adresa
Parková 1254/11a, Plzeň – Černice
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Možnost si napracovat hodiny, Children-friendly office
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Správa systémů a HW, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, IT konzultant, Project Manager, IT ředitel/manažer
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel