Účtujete již několik let a chcete i nadále rozšiřovat své znalosti v této oblasti?

LOM PRAHA s.p., významný podnik s více než 100-letou tradicí českého, ale i světového leteckého průmyslu, hledá novou posilu do ekonomického oddělení:

HLAVNÍ ÚČETNÍ

Náplň práce:

* zpracování účetní agendy;

* spolupráce na metodickém řízení podniku;

* vytváření a zavádění účetního systému v podniku;

* zpracování měsíční účetní závěrky, roční účetní závěrky a z nich vyplývající daňová přiznání;

* sestavování čtvrtletního výkazu tvorby a čerpání FKSP;

* příprava a účtování interních dokladů z oblasti opravných položek k majetku, rezervám a dalším agendám.

Co od Vás očekáváme?

* hledáme primárně někoho s vysokou či střední školou v oboru ekonomickém;

* praxe na obdobné pozici je velkou výhodou;

* výborná znalost práce s PC – MS Office (Word, Excel);

* znalost podvojného účetnictví s důrazem na odlišnost účtování obchodní korporace a státního podniku;

* znalost předpisů o DPH, spotřební dani a dani z příjmu právnických osob;

* zkušenost s prováděním konsolidací;

* základní orientace v oblasti elektronické spisové služby;

* jazykové znalosti AJ a RJ vítáme;

* praxe v informačních systémech DIAMAK a AXAPTA jsou pro nás velkou výhodou;

* pečlivost a samostatnost;

* aktivní přístup k řešení úkolů.

Co Vám můžeme nabídnout?

* zajímavou pracovní příležitost v oboru letectví;

* možnost uplatnění dosavadních zkušeností a další rozvoj;

* ostatní pracují 40 hodin týdně, naše pracovní doba je 37,5 hodin za týden, možnost volby pružné pracovní doby nebo pevné;

* zaměstnanecké výhody (např. kvalitní dotované závodní stravování v areálu společnosti, 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní nebo životní připojištění, benefitní systém cafeterie, dotovaná karta MultiSport, sick day a další);

* odpovídající mzdové ohodnocení.

Nástup ihned nebo dle dohody.

Místo výkonu práce Praha 10 - Malešice

Chcete nám ukázat, že jste to právě vy, koho hledáme?

Pokud ano, zašlete nám, prosím, Váš strukturovaný životopis (včetně souhlasu se zpracováním osobních údajů) a průvodní dopis prostřednictvím tohoto portálu.

Společnost
LOM PRAHA s.p.
Adresa
Tiskařská 270/8, Praha – Malešice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Základní), Ruština (Základní)
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na dovolenou, Mobilní telefon, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Kafetérie, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Finanční analytik, Účetní, Hlavní účetní, Finanční účetní, Účetní metodik, Finanční specialista
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel