Hill´s Pet Nutrition je celosvětovou jedničkou v oblasti výživy a péče o zdraví domácích zvířat, a je dceřinou společností Colgate Palmolive. Každý den po celém světě měníme životy milionů zvířat prostřednictvím průkopnické inovace, správné výživy a talentovaných lidí.

Manipulant (Brigádník)

Náplň práce:

Manipulant se podílí na sanitaci výrobního zařízení. Spolupracuje s ostatními, aby dosáhl požadavků na bezpečnost práce, produktivitu, kvalitu, včasnost, náklady a ochranu pracovního a životního prostředí.

- naskladňování BBagů s materiálem do systému (práce venku),

- úklid prostor u naskladňovacích ploch a ramp,

- úklid a mytí výrobních nástrojů a zařízení (práce uvnitř s mycím zařízením),

- ruční trhání a manipulace 20 – 25 kg pytlů,

- manipulace s paletami, pytli a vysypávání produktu z pytlů.

Pracovní zkušenost:

- 1-3 roky praxe nejlépe ve výrobní společnosti výhodou

- vhodné i pro absolventy, studenty

Nabízíme:

- velice zajímavou hodinovou mzdu
- příspěvek na dojíždění
- stravenky
- 8 hodinové směny

Dohoda o provedení práce, hodinová mzda
Místo výkonu práce: Hustopeče

V případě zájmu prosím zašlete strukturovaný životopis.

Společnost
Hill's Pet
Adresa
Nádražní 269/49, Hustopeče
Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Benefity: Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování
Zařazeno: Potravinářství, Řemeslné a manuální práce, Výroba a průmysl, Dělník, Technik výroby, Operátor výroby
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na zkrácený úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: jiné
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Pozice je vhodná i pro důchodce.