JSME AMPHENOL TUCHEL INDUSTRIAL GmbH, odštěpný závod- přední dodavatel elektrických konektorů, čteček čipových karet, kabelových rozvodů a spojovacích systémů pro automotive, průmysl, mobilní komunikaci a další aplikace
JSME FIRMA S VELKÝM POTENCIÁLEM I TRADICÍ V OSTROVSKÉM REGIONU.

PROJECT MANAGER

Jste zkušený manažer? Zvládnete vést komplexní projekty zaměřené na novou výrobu? Máte technické znalosti a orientujete se v technologii, logistice i kvalitě zároveň?

Náplň práce:

Řízení svěřených projektů
Koordinace týmu
Cenové kalkulace a analýzy sveřeného projektu
Pravidelná komunikace s interními/externími zákazníky
Spolupráce s ostatními odděleními v rámci závodu
Příprava realizace projektového plánu

Požadavky:

SŠ/VŠ vzdělání technického směru
Schopnost koordinovat tým zaměstnanců
Plynulá AJ podmínkou, NJ výhodou
MS Office podmínkou, SAP výhodou.
Silný technický background, orientace v technické dokumentaci
Komunikativnost, flexibilita, spolehlivost a silnou osobnost.

Co vám můžeme nabídnout:

Můžete se těšit na nadprůměrný měsíční výdělek, vánoční bonus, zkrácený pracovní úvazek 37,5 hod./týdně, 2 dny dovolené navíc, možnost závodního stravování i stravenek zároveň.

Samozřejmostí jsou i pracovní pomůcky (notebook, telefon), tak i systém vzdělávání a školení dle Vašich individuálních potřeb.

Společnost
AMPHENOL TUCHEL INDUSTRIAL GmbH
Adresa
Hroznětínská 1344, Ostrov
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Výborná) nebo Němčina (Výborná) nebo Čeština (Výborná)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Občerstvení na pracovišti, 13. plat, Individuální rozvržení pracovní doby, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: Technika a vývoj, Vrcholový management, Výroba a průmysl, Project Manager, Vedoucí výroby, Pracovník výzkumu a vývoje, Provozní ředitel/manažer
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

AMPHENOL TUCHEL INDUSTRIAL GmbH, Michaela Sochorová
+420 605 729 027