Čedok a.s.

Cestovní kancelář Čedok hledá do svého týmu nového kolegu/kolegyni na pracovní pozici - produktový manažer / pro produkt vlastní dopravou.

Náplň činnosti:

  • Příprava koncepce produktu ve svěřených destinacích
  • Příprava produktu k publikaci na webu a v katalogu vč. textové tvorby, zajišťování obrazové dokumentace a všestranných korektur
  • Optimalizace ubytovacích kapacit
  • Kalkulace cen a řízení cenové strategii za svěřené destinace
  • Operativní řešení dalších záležitosti ve svěřených destinacích
  • Příprava podkladů pro řešení reklamací
  • Prezentace produktů, školení prodejců, poskytování informací o produktu

Požadujeme:

  • VŠ/SŠ vzdělání
  • Znalost AJ, znalost NJ vítána
  • Výborné komunikativní a organizační schopnosti
  • Vysoké pracovní nasazení
  • Koncepční a analytické myšlení
  • Smysl pro týmovou spolupráci
  • Časovou flexibilitu
  • Předchozí zkušenosti z podobné práce výhodou
  • Řidičský průkaz

Nabízíme:

  • Zázemí perspektivní společnosti s dlouholetou tradicí
  • Moderní pracovní prostředí
  • Profesionální tým a přátelskou atmosféru
  • Zaměstnanecké benefity

Pracoviště: centrála společnosti Praha 3, Vinohradská 2577/178

Nástup: dle dohody

Společnost
Čedok a.s.
Adresa
Vinohradská 2577/178, Praha – Vinohrady
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Zařazeno: Administrativa, Cestovní ruch a ubytování, Prodej a obchod, Administrativní pracovník, Obchodní ředitel/manažer, Prodejce zájezdů, Referent, Obchodní referent
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel