Eversheds Sutherland patří mezi Top 15 mezinárodních právních firem. Pracuje pro ni více než 2800 právníků v 67 kancelářích ve 34 zemích. Česká a slovenská pobočka Eversheds Sutherland působila do března 2019 na českém a slovenském právním trhu pod názvem Dvořák Hager & Partners. Dlouholetá spolupráce s Eversheds Sutherland vyústila ve spojení obou právních firem.

Český a slovenský právní tým Eversheds Sutherland tvoří přes 50 právníků v kancelářích v Praze a Bratislavě. Klíčovými oblastmi, v nichž svým klientům radí, jsou korporátní právo včetně M&A, obchodní smlouvy, pracovní právo, nemovitostní právo, řešení sporů, insolvence, životní prostředí a energetika.

Advokátní koncipient - obchodní právo a smluvní agenda

Baví tě obchodní právo? Umíš pracovat v týmu i samostatně a vymýšlet praktická řešení pro klienta? Nabízíme příležitost nastartovat svoji kariéru v advokátní kanceláři, která kombinuje přátelské domácí prostředí a mezinárodní know-how a kvalitu služeb.

Náplň práce

  • Zapojíš se do právních případů od začátku až do konce.
  • Budeš se učit od špičkových odborníků, vedle kterých můžeš vyrůst.
  • Zaměřovat se budeš zejména na day-to-day byznys. Získáš zkušenosti v oblasti korporátního a obchodního práva. Budeš se věnovat smluvní agendě i M&A.
  • Dle potřeby se budeš věnovat i jiným oblastem práva. Univerzálnost může být výhodou při přípravě na advokátní zkoušky.
  • Ke každému přistupujeme individuálně a pomáháme si navzájem.
  • Budeš se moci účastnit mezinárodních projektů a spolupracovat s kolegy z mezinárodní sítě Eversheds Sutherland.

Očekáváme

  • Nadšení – bez chuti, nadšení a zájmu to nejde.
  • Absolvent právnické fakulty v ČR.
  • Vhodné pro absolventa či koncipienta s kratší praxí.
  • Oceníme relevantní právní praxi během studia.
  • Vysokou úroveň odborných znalostí.
  • Zájem zejména o oblast obchodního práva.
  • Aktivní přístup k práci, pečlivost, spolehlivost a loajalitu.
  • Schopnost logického a samostatného uvažování, ale i týmového ducha.
  • Bez angličtiny se neobejdeme, němčina je výhodou, kterou můžeš využít na denní bázi.

Nabízíme

  • Kariérní růst: Běžně se naši koncipienti stávají našimi advokáty a někteří advokáti po letech i partnery.
  • Talent, píli, poctivost, praktické myšlení a týmovou práci dokážeme odpovídajícím způsobem finančně ocenit.
  • Můžeš využít možností profesního vzdělávání, právní angličtiny a němčiny přímo na pracovišti, účastnit se na odborných seminářích a dalších benefitů.
  • Sídlíme v centru Prahy (Florenc) u tramvaje a dvou linek metra.
  • Kromě práce se umíme i dobře bavit a uvítáme tě na našich firemních akcích.

V případě zájmu o tuto pozici prosím reaguj pomocí aplikace jobs.cz a přilož svůj strukturovaný životopis a stručný motivační dopis.

Společnost
Eversheds Sutherland, advokátní kancelář, s.r.o.
Adresa
Pobřežní 394/12, Praha – Karlín
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá) nebo Němčina (Středně pokročilá)
Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Možnost studijního volna
Zařazeno: Právní služby, Advokátní a notářský koncipient
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Eversheds Sutherland, advokátní kancelář, s.r.o., Jana Longauer
Pobřežní 394, 18600 Praha – Karlín, Česká republika
255 706 500