Jsme PSN s.r.o., prosperující obchodní společnost podnikající na trhu s nemovitostmi již od roku 1991, vlastníme exkluzivní nemovitosti a probouzíme domy k životu… prodáváme byty a pronajímáme kanceláře. Mezi naše klenoty patří Tančící dům, Metronom na Letné, jako developer řešíme např. projekt rezidenčního bydlení VANGUARD PRAGUE nebo Palác Dlážděná. Každý rok dáváme do prodeje 6-10 nových bytových projektů v širším centru Prahy. Dbáme i na péči o naše zaměstnance, nabízíme zajímavé benefity, přátelské zázemí i nádherné moderní pracovní prostředí na Praze 3 v blízkosti centra.

PROJECT MANAGER - stavebnictví (příprava i realizace)

Chcete pracovat pro etablovaného pražského developera? Abychom mohli úspěšně rozšiřovat portfolio nemovitostí, potřebujeme do našeho profesionálního týmu v Praze organizačně schopného manažera, který bude řídit jednotlivé projekty.

Pracovní náplň:

· Spoluúčast na tvorbě celkového konceptu rezidenčních projektů, formování/úprava zadání konceptu

· Příprava konceptu pro stavební a jiná povolení

· Tvorba harmonogramu stavby

· Definice možných realizačních rizik

· Pravidelná organizace a řízení zpracování podkladů pro výběrová řízení, zadávání a vyhodnocování výběrových řízení

· Tendrování dodavatelů, subdodávek, přímých dodávek klienta

· Aktivní spolupráce s vedením společnosti při uzavírání smluv s dodavateli

· Jednání a vyjednávání s externími dodavateli a jejich řízení

· Komplexní příprava stavby během realizace

· Řízení přípravného týmu projektu (architekt, generální projektant, inženýring, konzultanti)

· Spolupráce s TDI při realizaci stavby

· Organizace a vedení kontrolních dnů stavby

· Řízení a přímá zodpovědnost za projekt/stavbu/rozpočet/harmonogram

· Dohled nad kolaudačním řízením svěřeného projektu

Požadujeme:

· SŠ/VŠ vzdělání ve stavební oblasti

· Praxe 3+ roky v komplexním (příprava i realizace) vedení větších residenčních/komerčních staveb podmínkou

· Zkušenost s vedením projektů nad 80 mil (popř. nad 30 bytových jednotek)

· Aj podmínkou

· Výborná znalost stavebních technologií a procesů

· Praxe ve čtení projektové dokumentace, výkresů a rozpočtu stavby

· Technické myšlení

· Výborné manažerské, organizační schopnosti

· Komunikační dovednosti, asertivitu

· Schopnost strategického a koncepčního myšlení

· Schopnost samostatného rozhodování

· Znalost MS Office a MS Project

Nabízíme:
Práci v motivovaném, mladém a dynamickém kolektivu prestižní a stabilní společnosti

Finanční ohodnocení zaměřené na výkon, nadstandardní roční bonusy
Benefity:

· stravenky,

· karta Multisport,

· firemní dovolená v exotické destinaci

· auto pro pracovní účely

· vzdělávání, rozvoj a talentové programy pro zaměstnance

· příjemný klub v sídle společnosti s fitness pro zaměstnance

· pravidelné společenské akce

Nástup ihned.

Pokud Vás tato pracovní nabídka zaujala, prosím, zašlete nám své CV s fotografií a kontaktními údaji. Odpovídat budeme pouze vybraným uchazečům. Děkujeme za pochopení.

Společnost
PSN s.r.o.
Adresa
Seifertova 823/9, Praha – Žižkov
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce
Zařazeno: Stavebnictví a reality, Project Manager, Projektant, Stavbyvedoucí, Stavební dozor, Přípravář
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel