Společnost Národní Pokladnice je součástí evropské skupiny Samlerhuset Group BV, která patří mezi přední světové distributory pamětních mincí a medailí.
Pobočky skupiny Samlerhuset najdete mimo jiné v Belgii, Dánsku, Irsku, Litvě, Lotyšsku, Estonsku, Finsku, Norsku, Polsku, Maďarsku, Slovensku, Švédsku, Velké Británii a také v České republice.

Do skupiny rovněž patří Norská mincovna, která razí mimo jiné Nobelovu cenu míru.
Skupina také distribuuje mince více než 50 světových mincoven, mezi které patří: Australská mincovna Perth, Britská královská mincovna, Belgická královská mincovna, Finská mincovna, Francouzská státní mincovna, Jihoafrická mincovna, Mincovna Svaté země, Kanadská královská mincovna, Portugalská státní mincovna, Mexická národní banka, Mincovna Nizozemského království, mincovna Novozélandské pošty, Rakouská mincovna či Mincovna Španělského království.

Junior Product Manager - historie/ Praha /35000-40000 Kč

Junior Product Manager se zaměřením na historii do marketingového týmu

Co už umíte!

  • Máte vysokoškolský diplom, úplně nejlépe z marketingu či historie
  • V oblasti marketingu to už trochu znáte – máte aspoň 2 roky zkušeností
  • Zajímají Vás české dějiny, starověký Řím či Řecko a také historická platidla
  • Termíny jako DM, COGS nebo Product Concept Vám nejsou úplně cizí
  • Angličtina je vaše kamarádka, umíte si s ní psát i povídat plynule
  • V MS Office jste jako doma, tykáte-li si se SAP, máte bod navíc!
  • Jste tak trochu kreativec - vizionář a tak trochu analytik (z tabulky Vám opar nevyskočí)
  • Umíte diskutovat s kolegy, baví Vás to a většinou se doberete k wow řešení!
  • Na určování priorit a plánování strategií máte šestý smysl
  • Baví Vás se učit, zdokonalovat, naslouchat a pak to všechno použít pro sebe a tým

Co budete dělat?

  • Dostanete do péče vlastní numismatické historické portfolio, o které se budete starat a hýčkat ho k dokonalosti
  • Vymýšlet nové strategie, komunikační cesty a řešení jak zaujmout zákazníka
  • Sledovat nové trendy, technologie a hlídat konkurenci
  • Budete pracovat s vlastním rozpočtem
  • Realizovat online i offline kampaně, které budete sami vyhodnocovat
  • Komunikovat s dodavateli, partnery, agenturami, grafiky a dalšími lidmi, kteří Vám pomohou dělat Vaší práci skvěle
  • Spolupracovat s Vašimi milými kolegy napříč celou firemní rodinou

Co za to dostanete?

  • Samozřejmě plat, hezký plat!
  • Příležitost k tomu získat super schopnosti - zdokonalíte si angličtinu, komunikační schopnosti, získáte spoustu marketingových zkušeností a naučíte se mnoho o historii a numismatice
  • Benefity! Flexi pass poukázky, penzijní připojištění, výhodný mobilní tarif, firemní akce
  • 27 dní dovolené
  • Možnost občasné práce z domova
  • Krásné kanceláře s terasou, relaxační místností v srdci oblíbeného Karlína
  • Neomezený přísun kofeinu a jiných nápojů
  • Opravdu skvělé kolegy, kteří Vám se vším pomohou, a je s nimi legrace

A to nejdůležitější – jak na to?

Jednoduše! Pošlete nám svůj životopis v češtině a angličtině. A také pár řádek o sobě a tom, proč právě Vy chcete být novou posilou našeho týmu

Společnost
Národní Pokladnice s.r.o.
Adresa
Karolinská 661/4, Praha – Karlín
Požadované vzdělání: Bakalářské
Požadované jazyky: Čeština (Výborná) nebo Angličtina (Pokročilá)
Plat
Plat: 35 000 – 40 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Možnost občasné práce z domova, Možnost si napracovat hodiny, Dovolená více než 5 týdnů, Zahraniční pracovní cesty, Vlastní organizace náplně práce, Dog-friendly office, Children-friendly office, Účast na zahraničních konferencích, Vyhrazený čas na inovace, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: Marketing, Média, reklama a PR, Prodej a obchod, Product Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Národní Pokladnice s.r.o., David Komín