Kierownik Działu Spedycji, Kierownik Działu Spedycji w Call Center

Confilogi s.r.o. to dynamicznie rozwijająca się firma o stabilnej pozycji na rynku polskim i włoskim. Od ponad dwóch lat interesujemy się dystrybucją produktów zdrowotnych i kosmetycznych oraz sprzętu medycznego. W związku z planami ekspansji o nowe linie rynkowe, testujemy nowe talenty dla naszego zespołu:

Przewodnik po błędach naprawczych

Te dwa obowiązki zostaną uwzględnione w szczególności:

  • Koordynacja i terminowa realizacja procesu wysyłania zamówień w Czechach i na Słowacji.
  • Numery współpracy z oddziałem polskim (eksport zamówień).
  • Tworzenie, kompletowanie i archiwizacja dokumentacji transportowej i bieżącej.
  • Organizacja i organizacja pracy szkoły.

Oczekujemy od idealnego kandydata:

  • Umiejętność planowania pracy na dużą skalę zarówno dla ludzi, jak i dla społeczeństwa.
  • Efektywna komunikacja.
  • Znajomość języka angielskiego (poziom B2 w słowie i literach).
  • Bardzo dobra znajomość środowiska MS Office ze szczególnym uwzględnieniem Excela (pozycja m.in.: wbudowane tabele, ładnie obsługiwane programowanie makr, Visual Basic) oraz Word.
  • Grupa B jedzie po prawej stronie (aktywny kierowca).
  • Możliwość pracy w różnych warunkach biznesowych i oszczędność czasu.
  • Umiejętność określenia wartości zadań, zakresu odpowiedzialności, umiejętności analityczne.
  • Zarządzanie i planowanie popytu.

Zapraszamy również:

· Certyfikat w podobnej lokalizacji, w logistyce, spedycji, sprzedaży zdalnej lub transgranicznej.

· Znajomość projektowania elektroniki i zaangażowanie w nowe technologie.

Co oferujemy?

  • Stabilne zatrudnienie w zakresie umów o pracę na pełen etat.
  • Praca od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00.
  • Wygrane na działce 3500 zł netto.
  • Wsparcie w finansowaniu kart Multisport i Medicover.
  • Pracuj w rozwoju firmy o stabilnej pozycji rynkowej.
  • Świetna atmosfera i świetne miejsca do pracy, w których nigdy się nie nudzisz!

Confilogi sro zastrzega sobie prawo do odpowiedzi na wybrane zapytania.

Na potrzeby oceny swojej kandydatury nie zapomnij wyrazić warunków przetwarzania danych osobowych w dokumentach aplikacyjnych:

Informace o pozici

Společnost
CONFILOGI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Adresa
Bobrecka 27, Cieszyn
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Polština (Pokročilá)
Plat
Plat: 4 500 – 4 839 PLN / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Provize z prodeje, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Firemní akce, Možnost si napracovat hodiny, Profesní/osobní kouč, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: Administrativa, Doprava, logistika a zásobování, Kvalita a kontrola jakosti, Logistik, Project Manager, Disponent, Kvalitář
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Trainee programy.

CONFILOGI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, Bartłomiej Werkowski