INTERSOFT-Automation, s.r.o.
Jižní Předměstí 2941, 301 00 Plzeň
www.intersoft-automation.cz
sona.saskova@intersoft-automation.cz

Projektový manažer– výroba rozvaděčů – také i pro absolventy

Co vás čeká

- Budete provádět koordinaci výroby rozvaděčů elektro pro stroje a zařízení.

Pracovní činnosti se rozdělují na:

- komunikace se zákazníky i dodavateli, převážně v němčině anebo v angličtině

- příprava kalkulací dle podkladů od zákazníka (projekt + kusovník)

- příprava nabídek dle zavedených vzorů

- vedení výrobních zakázek – komunikace se zákazníkem při řešení změn a nejasností

- interní účast na koordinaci výroby rozvaděčů

- výsledkem vaší práce bude vyrobený rozvaděč pod vaším vedením a kontrolou

- práce je vhodná i pro absolventy a i ženy s technickým porozuměním

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

- vysokoškolské anebo středoškolské vzdělání technického směru (nejlépe Elektrotechnika)

- dobrá anebo i pasivní znalost německého anebo anglického jazyka

Výhodou bude, pokud budete umět

- praxe a zkušenosti v oblasti výroby rozvaděčů nízkého napětí výhodou, ale ne podmínkou (vhodné i pro absolventy)

Co vám můžeme nabídnout

- zajímavou a různorodou práci s použitím v moderních technologií
- tvůrčí práci v perspektivní oblasti
- výuku němčiny / angličtiny každý týden
- dobré mzdové podmínky
- trvalý pracovní poměr v Plzni
- jednosměnný provoz
- účast na zajímavých zahraničních projektech, denní používání cizího jazyka
- 1 týden dovolené navíc
- nástupní mzda 30.000,-Kč – 44.000,-Kč, dle zkušeností, po zapracování možnost navýšení, plus odměny

Profil společnosti

Naše firma INTERSOFT-Automation, s.r.o. se již 27 let úspěšně zabývá projekcí a výrobou elektrických rozvaděčů a jejich uváděním do provozu. Společnost se orientuje především na zahraniční zákazníky (Německo, Švýcarsko, Rakousko, Lucembursko, Dánsko, Velká Británie, USA). Další oblastí činnosti firmy je projektování elektro, dále nákup a prodej komponentů pro průmyslovou automatizaci a technické poradenství.
Další informace: www.intersoft-automation.cz

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis.

Společnost
INTERSOFT - Automation s.r.o.
Adresa
Plzeň – Jižní Předměstí
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Němčina (Základní) nebo Angličtina (Základní)
Plat
Plat: 30 000 – 50 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Zahraniční pracovní cesty, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: Elektrotechnika a energetika, Elektroinženýr, Elektrotechnik, Project Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

INTERSOFT - Automation s.r.o., Soňa Šašková
377 680 911