Jsme spolehlivá česká společnost s historií 28 let - distributor profesionálních elektronických měřících přístrojů. Dodáváme měřicí přístroje, provádíme servis, metrologii a konzultace i vlastní měření.

Manažerka/Manažer marketingu

Jsme menší česká společnost s tradicí 28let – dodavatel měřicí techniky

Hledáme

Manažerku /manažera marketingu

Náplň práce:

Samostatné řízení, plánování a koordinace marketingových činností firmy
Marketingové kampaně a plány

Znalost PPC a Copywritingu (Google Ads, Facebook Ads, Linkedin Ads)

Plánování, provádění a analýza kampaní

Psaní textů a SEO webu

Vytváření, plánování, provádění a analýza kampaní
Komunikace se zahraničními partnery
Organizace a příprava Newsletterů
Organizace účasti na veletrzích a výstavách

Co očekáváme:

Chuť se realizovat

Znalost PPC, zkušenosti s SEO

Dobrou znalost Českého jazyka

a aktivní znalost AJ pro denní komunikaci s partnery

Dobré organizační schopnosti
Důslednost
Proaktivitu

Řidičský průkaz sk. B
Zodpovědnost

Co nabízíme?

Zázemí stabilní společnosti

Kreativní práci v malém kolektivu a možnost se něco naučit.

Účast na zahraničních seminářích partnerů

Odpovídající finanční ohodnocení

Možnost dalšího sebevzdělávání a profesionálního růstu (AJ, školení, kurzy)

Společnost
Blue Panther s.r.o.
Adresa
Mezi vodami 205/29, Praha – Modřany
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Možnost občasné práce z domova, Zahraniční pracovní cesty, Účast na zahraničních konferencích
Zařazeno: Marketing, Marketingová komunikace, Marketingová strategie, Specialista PR, Product Manager, Specialista marketingu, Online Marketing
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel