Akciová společnost ČEPRO je jedním z nejvýznamnějších českých průmyslových podniků, která zajišťuje především přepravu, skladování a prodej ropných produktů. V této oblasti poskytuje přepravní, skladovací a speciální služby ostatním subjektům. Jejím posláním je také ochrana zásob státních hmotných rezerv. Zároveň provozuje síť vlastních čerpacích stanic pod obchodním názvem EuroOil.

Údržbář elektro

Náplň práce:

  • provádění preventivní údržby elektrických zařízení
  • provádění kontrol a menších oprav elektrických zařízení v areálu společnosti a na zařízení sloužící pro skladování a nepřetržitý výdej pohonných hmot (zejména budovy, čerpadla, potrubní rozvody, nádrže, terminály pro výdej do automobilových cisteren, rozvodny VN a NN, práce v prostorách s nebezpečím výbuchu)
  • opravy elektroinstalace v budovách a v areálu společnosti (osvětlení, zásuvky, hladinoměry, teploměry, servopohony, kotelny, regulační prvky…)
  • obsluha tlakových nádob, zdvihacích zařízení
  • demontáže a montáže zařízení (čerpadla, armatury, potrubí, měřidla, víka nádrží, …)
  • práce ve výškách (na potrubních mostech, veřejné osvětlení) a uzavřených nádobách
  • tvorba požadavků na nákup materiálu a náhradních dílů pro opravy
  • spolupráce s pozvanými externími firmami na odstraňování poruch a provádění revizí
  • denní vyplňování výkazu práce na PC (excel, word)

Požadujeme:

  • SOU v oboru elektro
  • odborná praxe minimálně 2 roky
  • vyhláška 50/78 Sb., v prostředí EX výhodou
  • řidičský průkaz sk. B
  • dobrý zdravotní stav umožňující práci ve výšce, ve venkovním prostředí, práce s chemickými látkami
  • samostatnost, spolehlivost a aktivní přístup k práci
  • ­znalost základů práce na PC - Word, Excel

Nabízíme:

  • jednosměnný provoz po – pá 6-14 hod.
  • stabilní zázemí významné české společnosti a zajímavou práci v perspektivním pracovním kolektivu
  • zaměstnanecké výhody – stravenky, 5 týdnů dovolené, sickdays, příspěvek na penzijní připojištění, cafeteria, konzultační služba ELA, zvýhodněné ceny paliva a tarify u mobilního operátora, odborné vzdělávání

Společnost
ČEPRO, a.s.
Adresa
Brněnská 729/25, Střelice
Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Benefity: Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Firemní rekreační zařízení, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce, 13. plat
Zařazeno: Chemický průmysl, Řemeslné a manuální práce, Výroba a průmysl
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

ČEPRO, a.s., Nikola Plicková